piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
ZEN w Twoim wnętrzu – akwarystyczne aranżacje od TRZMIEL zaprojektowane przez znanego youtubera
fot. TRZMIEL

ZEN w Twoim wnętrzu – akwarystyczne aranżacje od TRZMIEL zaprojektowane przez znanego youtubera

DESIGN / Dekoracje/Ozdoby / 2024-05-27 14:03:39

Cisza, spokój, harmonia, ukojenie dla zmysłów – zaproś świat ZEN do swojego domu. Weź głęboki oddech, zanurz się w naturalnym pięknie akwarystyki, podziwiaj podwodne krajobrazy i wsłuchaj się w szum wody. Inspiracji na aranżację wnętrz dostarcza marka TRZMIEL, która zaprosiła do współpracy znanego youtubera z kanału Zenon Aqua. Efekt? Trzy wyjątkowe akwaria, gotowe do zalania wodą, które pozwolą nam odnaleźć swoje ZEN.

Polecane sklepy

allegroHome&You

Z wnętrza do wnętrza

W pędzie codzienności gubimy myśli, spokój i koncentrację na tym, co ważne. Odnajdujemy je w kontakcie z przyrodą, w naturalnym otoczeniu, w końcu we wnętrzu, tj. w nas samych oraz w odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni mieszkań i domów. Nic dziwnego, że trend na przytulne, kojące aranżacje, bazujące na barwach ziemi i naturalnych materiałach, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Wnętrza urządzone w tym stylu pozwalają nam znaleźć ciszę i harmonię, wcisnąć pauzę, usłyszeć swoje myśli.

W poszukiwaniu wewnętrznej równowagi warto zanurzyć się w świecie ZEN, do czego zachęca marka TRZMIEL. - Akwarystyka to piękno, harmonia, natura. Ten podwodny świat to także źródło wytchnienia, spokoju, oderwania od codzienności. Czyste ZEN. Stąd pomysł na projekt TRZMIEL Turn ZEN(ON), do którego zaprosiliśmy znanego akwarystę i youtubera z kanału Zenon Aqua. W efekcie naszej współpracy powstały trzy aquascapingowe aranżacje zbiorników gotowych do zalania wodą. Stworzyliśmy je również z myślą o osobach, które do tej pory nie miały doświadczenia w zakładaniu i prowadzeniu akwarium. Dzięki nim każdy może ożywić wnętrze swojego mieszkania – zaprosić do niego naturę i cząstkę podwodnego świata. Warto dodać, że trend „Aquatecture”, czyli architektura inspirowana motywem wody, pojawił się także wśród najgorętszych kierunków 2024 w raporcie Pinterest Predicts – mówi Michał Czerwiński, dyrektor zarządzający marki TRZMIEL.

Inspiracje z Dalekiego Wschodu

TRZMIEL Turn ZEN(ON) to trzy utrzymane w japońskim aquascapingowym stylu akwaria. Zawierają kawałki skał różnej wielkości oraz podłoże – dobrane tak, żeby całość tworzyła estetyczny i spójny podwodny krajobraz. Gotowe zbiorniki, o wielkości 80, 60 i 40 cm, wyposażone zostały również w wysokiej jakości urządzenia techniczne, takie jak oświetlenie czy filtr zewnętrzny. Wystarczy ułożyć dostępną w ramach zestawu aranżację, zalać wodą i podłączyć do zasilania. Zbiorniki dostępne są także w opcji z minimalistyczną szafką odporną na kontakt z wodą i wilgoć.

Mitoja ZEN(ON) 40 Deep to zbiornik o wielkości 40 cm. Aranżacja została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie niepowtarzalne piękno natury. Gładkie kamienie o naturalnej i oryginalnej palecie barw, takiej jak delikatny róż czy subtelne ciepłe odcienie, przywodzą na myśl spacery po piaszczystej plaży i promienie zachodzącego słońca. Mitoja ZEN(ON) 60 Nature to drugi co do wielkości zbiornik. Akwarium o długości 60 cm wyposażono w różnej wielkości kamienie, charakteryzujące się obłą formą i szarym odcieniem stanowiącym idealne tło dla zieleni roślin. W aranżacji Mitoja ZEN(ON) 80 Hill kamienie niczym szczyty skalistych wzgórz zapraszają do przygody. Wystarczy eksplorować je wzrokiem, by odnaleźć harmonię oraz ukojenie w podwodnym świecie.

Autorskie zestawy TRZMIEL Turn ZEN(ON) to wszystko czego potrzebujemy do uruchomienia zbiornika słodkowodnego. W skład każdego zestawu - oprócz akwarium, kamieni, podłoża, oświetlenia i filtra – wchodzą także m.in.: skimmer, elektroniczna grzałka, przedłużacz sieciowy zdalnie sterowany Wi-Fi, rośliny w koszykach, odmulacz, uzdatniacz, starter bakteryjny oraz praktyczne akcesoria, takie jak czyścik magnetyczny, skrobak do szyb czy siatka teleskopowa.

TRZMIEL Turn ZEN(ON) charakteryzują wysokiej jakości elementy wyposażenia dobrane na bazie doświadczenia ekspertów-akwarystów. Stając się unikalną ozdobą pomieszczenia, wnoszą do niego naturę, harmonię i piękno, pozwalając odkryć we wnętrzu swoje ZEN.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe