piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wzór na kobiece wnętrze
fot. KODO

Wzór na kobiece wnętrze

DESIGN / Projektanci / 2022-06-17 12:56:34

Projekt tego mieszkania, zaprojektowanego i wykończonego przez pracownię KODO, jest jak caffè latte. Ciepłe, delikatne, wysmakowane. Pastelowe barwy, welurowe obicia mebli, toaletka z teatralnym oświetleniem oraz kobiece dodatki nadają mu przytulny charakter. Nie zabrakło tu także wyrazistości. 

Polecane sklepy

allegroKameleon Projektowaniekoszela.plemiliaindelak.plZawickaIDDom DekorityPogotowie wnętrzarskieEkskluzywne wnętrzearcy ProjektOne DesignArtEfektCossma Designkropka projektDekor DesignModiquaMelaniaDesignJachalskaap.studioElite DesignAneks StudioMotivNidiaEverteFaltus&SerafinInfini Design

Geometryczny motyw zdobi ściany w części jadalnej, w garderobie i przedpokoju.

Delikatniejsze wzory znajdziemy z kolei na płytkach w łazience. Dzięki odpowiednim zabiegom aranżacyjnym, jest również funkcjonalnie. Łazienkę połączono z toaletą, która wcześniej stanowiła oddzielne pomieszczenie.

Z kolei otwarcie holu na salon z aneksem oraz przeniesienie zabudowy na przeciwległą ścianę sprawiło, że kuchnia stała się jeszcze większa. Spotkania przy kawie w takim otoczeniu to prawdziwa przyjemność.

Metryczka:

Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz

Powierzchnia mieszkania: 55,15 m²

Poziom: parter

Pomieszczenia: hol, salon z aneksem, łazienka, sypialnia, garderoba

Przeznaczenie: singielka, młoda studentka ostatniego roku

Założenia:

Mieszkanie dla jednej osoby. Kobiece, przytulne, nowoczesne. W delikatnych szarościach i odcieniach pudrowego różu. Przerobienie jednego pokoju na garderobę z toaletką jak w garderobie teatralnej.

Wyzwania:

Połączenie łazienki z WC, w miejscu toalety duży prysznic.

Otwarcie holu na salon z aneksem i przeniesienie wysokiej zabudowy na przeciwległą ścianę, dzięki czemu powiększono kuchnię.

Interesujące rozwiązania:

Kuchnia w systemie bezuchwytowym listwowym. Tapeta w geometryczne wzory.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe