piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wytrzymały system rynnowy Siba
fot. Ruukki

Wytrzymały system rynnowy Siba

WYKOŃCZENIE / Dach i elewacja / 2022-11-28 13:46:50

System rynnowy to jeden z najważniejszych elementów każdego dachu – jest odpowiedzialny za sprawne odprowadzanie wody opadowej i roztopowej. Prawidłowo dobrany chroni przed zaciekami, wilgocią oraz niszczeniem połaci dachowej i elewacji. Jego zaniedbanie może wpłynąć także na estetykę całego budynku. Doskonałym i trwałym wyborem jest nowoczesny system rynnowy Siba dostępny w portfolio firmy Ruukki.

Polecane sklepy

allegro

 Wybierając dla swojego domu pokrycie dachowe, powinniśmy kierować się
 przede wszystkim skutecznością odprowadzania wody z dachu, solidnym
 materiałem wykonania, długim okresem eksploatacji oraz estetyką - system
 musi być spójny z projektem całego budynku. Prawidłowo dopasowany
 system rynnowy to gwarancja nie tylko niezawodnego funkcjonowania
 całego dachu, ale też zabezpieczenia naszego domu przed przenikaniem
 szkodliwej dla zdrowia wilgoci. Systemy rynnowe Siba to niezawodny
 sposób na bezpieczeństwo i trwałość Twojego domu. 

 Dzięki możliwości wyboru wśród różnych rodzajów, rynny Siba zapewnią
 doskonałe wykończenie praktycznie każdej elewacji budynku. Rynny półokrągłe – Siba Round, pasujące do większości domów tradycyjnych; rynny kwadratowe – Siba Square – wpisujące się w aktualne trendy architektoniczne i ukryte – Siba Modern – wkomponowane najczęściej w nowoczesnych budynkach typu “stodoła”, w minimalistycznym stylu. To idealne połączenie dla różnych pokryć dachowych, w tym dachówek ceramicznych i blachodachówek. Systemy Siba są wykonane z przyjaznej dla środowiska skandynawskiej stali, nadającej się w 100% do recyklingu. Są one odporne na czynniki zewnętrzne przez co zachowują jednolity wygląd i służą na długie lata. Orynnowanie Ruukki posiada dodatkowo specjalną powłokę polimeryczną GreenCoat RWS Pro, chroniącą przed korozją czy utratą połysku i koloru.

Systemy rynnowe Siba dostępne są w różnych kolorach, by jak najlepiej dopasować się do elewacji i dachu budynku. Siba Round i Siba Modern oferują głęboki kolor antracytowy, będący neutralnym wyborem dla różnego rodzaju połaci dachowych. 
Trwałe systemy rynnowe Siba firmy Ruukki znajdziesz w bogatej ofercie 4D Grupa – zintegrowanej sieci hurtowni dachowych. 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe