piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wnętrza na czasie

Wnętrza na czasie

DESIGN / Projektanci / 2022-06-20 10:16:21

Z każdym rokiem pojawia się wiele nowinek i rozwiązań wnętrzarskich, które wprowadzają świeżość w naszych domach oraz nadają mu innowacyjnego charakteru. Architektka Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio, przyjrzy się bliżej możliwościom projektowym, które zdobywają coraz większą popularność podczas kolejnego webinaru z cyklu OKK! design.

Polecane sklepy

allegroKameleon Projektowaniekoszela.plemiliaindelak.plZawickaIDDom DekorityPogotowie wnętrzarskieEkskluzywne wnętrzearcy ProjektOne DesignArtEfektCossma Designkropka projektDekor DesignModiquaMelaniaDesignJachalskaap.studioElite DesignAneks StudioMotivNidiaEverteFaltus&SerafinInfini Design

Bezpłatny webinar OKK! design „Jak projektować wnętrza na czasie? Innowacyjne rozwiązania” z udziałem arch. Idy Mikołajskiej, współwłaścicielki pracowni MIKOŁAJSKAstudio, odbędzie się w czwartek 23 czerwca o godzinie 11.00. Mecenasem wydarzenia jest marka Samsung, a partnerem Geberit.

Zagadnienia, które zostaną poruszone podczas webinaru:

  • Popularne okładziny meblowe
  • Materiały naturalne i recyklingowane
  • Nietypowe rozwiązania outdoorowe

Gościem specjalnym webinaru będzie architektka Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio z Krakowa. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Członek Brytyjskiego stowarzyszenia The Design Society. Podczas wielu międzynarodowych wymian i warsztatów miała okazję poznać różnorodne podejścia do projektowania. Szerokie spektrum rozwiązań i kierunków stylistycznych oraz szczególna dbałość o detal, które prezentuje w swojej pracy, pozwalają jej tworzyć wnętrza ponadczasowe, idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Mecenasem webinaru jest marka Samsung. Eksperci marki Magdalena Weber oraz Paweł Brzezicki opowiedzą o innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu chłodnictwa. Lodówki Samsung to najczęściej kupowane lodówki w Polsce. Trenerzy przedstawią wszystkie typy lodówek dostępnych w ofercie, a także skupią się na technologiach dostępnych w lodówkach marki Samsung, takie jak: dystrybutor wody, Kostkarka Dual Auto Ice Maker oraz wiele, wiele innych.

Na forum będzie też obecny przedstawiciel marki Geberit, który odpowie na wszelkie pytanie uczestników na forum. Geberit jest liderem na rynku europejskim w branży produktów sanitarnych, wyspecjalizowanym również w systemach rurowych oraz ceramiki łazienkowej.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/9b8rq

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Urządzamy.pl, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

AGENDA SPOTKANIA:

11.00 – powitanie gości i widzów

11.05 – prezentacja Mecenasa webinaru: Samsung

11.30 – wystąpienie gościa specjalnego arch. Idy Mikołajskiej

12.05 – pytania na forum od widzów

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe