piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
WK– 4 ISLA FENIKS SLIM - WYDAJNOŚĆ UKRYTA W MAGII NOWOCZESNEGO DESIGNU

WK– 4 ISLA FENIKS SLIM - WYDAJNOŚĆ UKRYTA W MAGII NOWOCZESNEGO DESIGNU

KUCHNIA / Inne / 2021-10-15 10:40:13

Kuchnia z wyspą, to trend goszczący coraz częściej w Polskich domach. Rozwiązanie zarówno funkcjonalne jak i wysublimowane. Nic więc dziwnego, że decyduje się na to bardzo dużo osób. Wyspa najczęściej pełni funkcję blatu roboczego wraz z płytą kuchenną. Aby zapachy i szkodliwy osad nie zniszczyły kuchni należy odpowiednio zabezpieczyć powierzchnie nad blatem kuchennym. Tutaj z pomocą przychodzi NOWOŚĆ od firmy AKPO.

Polecane sklepy

allegro

WK– 4 ISLA FENIKS SLIM jest okapem niezwykle wszechstronnym. Idealnie zagospodaruje miejsce nad wyspą, wspomagając przy okazji swoją pracą pochłanianie zapachów. Sprawdzi się również obok ściany, przy zachowaniu odpowiednich odległości. Klasyczna czerń, wpisująca się w standardy nowoczesnych aranżacji projektowych spowoduje, że każdy miłośnik minimalizmu zakocha się na nowo.

Niekwestionowaną zaletą okapu WK – 4 ISLA FENIKS SLIM jest wydajność nominalna jego turbiny - na poziomie 450 m3/h. Na domiar tego zainstalowany filtr przeciw tłuszczowy wykonany z aluminium, skutecznie zapobiega tworzeniu się tłustego nalotu na meblach i ścianach. Jest odporny na korozję i przystosowany do wielokrotnego czyszczenia. Z łatwością zabezpieczy to przed niechcianymi aromatami wydobywającymi się z nad kuchenki. Doskonała filtracja połączona z dużą powierzchnią pochłaniania sprawia, że praca w kuchni to CZYSTA przyjemność.

Okap występuje w dwóch rozmiarach – 60 i 90 cm, z uwagi na różnorodne zapotrzebowanie użytkowników.

Co z oświetleniem?

Wbudowane 2 paski typu LED w modelu o szerokości 60 cm i jednym w rozmiarze 90, to technologiczny zawrót głowy. Światło jest wyraziste w każdych okolicznościach – nocne przekąski są na porządku dziennym!

Szczegóły techniczne:

Szerokość:  60cm/90cm

Sterowanie: mechaniczne (push buton)

Oświetlenie: Oświetlenie 2x liniowy LED (60cm) / liniowe LED (90cm)

Akcesoria opcjonalne filtry węglowe "soft" - 2 szt.

Wydajność nominalna turbiny: 450 m3/h

Warianty pracy: wyciąg/ pochłaniacz

 

WK– 4 ISLA FENIKS SLIM – nowość od AKPO

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe