piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Więcej niż produkt. Relacje i otoczenie marki mają moc
9design

Więcej niż produkt. Relacje i otoczenie marki mają moc

MEBLE / Meble / 2020-07-21 10:55:04

Budowanie silnej marki to nie tylko dbałość o najwyższą jakość produktów i zróżnicowanej oferty dostosowanej do potrzeb klienta. To także budowanie relacji, które pozwalają tworzyć zupełnie nową wartość na rynku i wyróżnić się wśród konkurencji.

Polecane sklepy

allegroHauz

Dlaczego cały świat oszalał na punkcie laptopa z nadgryzionym jabłkiem? Co kieruje nas w stronę półek, na których stoją puszki z Coca-Colą? Dlaczego niektóre marki są bardziej rozpoznawalne od innych? Odpowiedź tkwi w relacjach i wartościach, które przekazują otoczeniu. Silna więź z odbiorcami to klucz do budowania trwałych fundamentów firmy, niezależnie od tego czy jesteśmy światowym gigantem, czy działamy lokalnie. Przykładem tego, że nie trzeba wywodzić się z Doliny Krzemowej, aby wcielić tę zasadę w życie jest marka 9design z wyposażeniem wnętrz, która właśnie wystartowała z nowym cyklem: Przyjaciele 9design.

Zostańmy przyjaciółmi!

Przyjaciele 9design to cykl, w którym marka przedstawia wspierających ją ludzi, dzięki którym w dużej mierze osiągnęła sukces i rozpoznawalność. W social mediach prezentowane są autorskie grafiki w formie moodboardów z ich autorskimi selekcjami produktów oraz krótkie komentarze dotyczące marki. Takie działania mają realny wpływ na budowanie zaangażowanej społeczności, ale stają się także drogowskazem dla klientów, którzy szukają inspiracji. Dotychczas udział w cyklu wzięła Ewa Mierzejewska, autorka bloga ewaiwnetrze.pl, ekspert z dziedziny sztuki i designu, prowadząca autorską audycję w Dzień Dobry TVN, współorganizatorka Targów Sztuki Dostępnej oraz projektantka wnętrz Magdalena Miśkiewicz z Miśkiewicz Design. W zacnym gronie entuzjastów marki pojawił się także Łukasz Siwiec, fotograf i stylista wnętrz, związany z jednym z najbardziej prestiżowych magazynów kobiecych.

 -W 9design najbardziej lubię różnorodność. Niezależnie jaki styl jest Ci bliski, zawsze znajdziesz tam coś, co dopełni Twoje wymarzone wnętrze: od produktów uznanych, luksusowych marek, po perełki z ofert niszowych producentów.  Wiele pięknych przedmiotów w jednym miejscu! – podkreśla Łukasz.

Niebawem w social mediach 9design pojawią się kolejne selekcje zaprzyjaźnionych redaktorów i gwiazd, w tym m.in. wybór Doroty Szelągowskiej, lubianej i rozpoznawalnej prowadzącej kilku popularnych programów telewizyjnych o tematyce wnętrzarskiej. A to dopiero początek!

Dream team

Marka to przede wszystkim ludzie: kompetentny zespół, który potrafi stworzyć doskonałą atmosferę, to skarb. A takim właśnie może pochwalić się 9design. Dzięki właściwemu podejściu do klientów, doradcy budują z nimi ciepłe relacje, pomagając odnaleźć się w gąszczu trendów i potrzeb, dając szansę na chwilę relaksu w ciągu dnia i sprawiając, że zakupy stają się bardzo przyjemnym doświadczeniem.

-Showroom 9design to miejsce, gdzie zawsze dobiorę piękne meble, lampy i dodatki do moich projektów. Cenię sobie szeroki wybór produktów i selekcję najlepszego wzornictwa, ale przede wszystkim ich profesjonalną obsługę. Wiem, że gdy odwiedzę showroom z moim Klientem, dostaniemy pyszną kawę i wyjdziemy pewni, że to był dobrze i produktywnie spędzony czas. 9design to więcej niż sklep - to jakość, elastyczne podejście, najwyższe standardy obsługi i ludzie z pozytywną energią – wyjaśnia Magdalena Miśkiewicz.

Wizytówką showroomu jest także dobrze zaprojektowana ekspozycja, która nie stroni od kontrastowych połączeń. Dzięki różnorodności stylów, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

-Uwielbiam buszować wśród przedmiotów w różnych stylach, kolorach, kształtach. Ten eklektyzm uważam za największą zaletę 9design. Różnorodność pozwala stworzyć dom "żywy", oryginalny, niepodobny do innych - ocenia Ewa Mierzejewska.

W czasach coraz niższego zaufania do marek, które deklarują pewne wartości i obiecują sprostać potrzebom konsumentów 9design odwołuje się do swoich największych atutów: autentyczności, różnorodnej selekcji produktów i marek oraz ludzi. Zwłaszcza ten ostatni element reprezentowany przez zgrany zespół, zaangażowanych klientów i wspierających ją Przyjaciół sprawia, że 9design może pochwalić się przyjaznym wizerunkiem i „ludzką twarzą”, które zachęcają do interakcji i dołączenia do świata marki.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe