piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wave - nowe meble łazienkowe Antado

Wave - nowe meble łazienkowe Antado

MEBLE / Meble / 2015-04-20 15:24:00

Meble Wave były „czarnym koniem” targowej ekspozycji Antado na targach ISH 2015 - to przy nich statystycznie najczęściej zatrzymywali się goście odwiedzający stoisko polskiego producenta. Powody zainteresowania nowymi meblami są co najmniej dwa. Pierwszy to design serii oparty na motywie fali widocznej w kształcie ceramicznej umywalki oraz w rysunku frontów mebli. Fala jest atrakcyjnym motywem zdobniczym, który wprowadza do formy mebla dynamikę. „Faluje” również umywalka, której rant naśladuje rytm frontu szafki podumywalkowej.

Polecane sklepy

allegroHauz

Drugim powodem atrakcyjności mebli Wave jest bezuchwytowy system zamykania - rozwiązanie coraz bardziej popularne na rynku. Mebel bez widocznych uchwytów ma zdecydowanie czystszą formę niż ten, którego front zdobią na przykład relingi czy gałki.

- Już na etapie projektu mebli Wave założyliśmy, że będą to meble bezuchwytowe - mówi Sylwia Menape-Moskal, kierownik działu handlowego firmy Antado. - Rolę uchwytów doskonale spełniają tu „grzbiety fali” tworzące charakterystyczne wgłębienia, za które z łatwością można otworzyć szufladę czy szafkę. Poza tym wprowadzanie dodatkowego elementu na frontach zaburzyłoby koncepcję wzorniczą, a rysunek fali nie byłby tak wyraźny.

Meble Wave wykonane są z najwyższej klasy materiałów: front przygotowany został z lakierowanego MDF, panele boczne z płyty meblowej idealnie dopasowanej kolorem do frontów. Wave należy do kolekcji rozbudowanych elementowo i kolorystycznie. W serii obecne są :

  • dwie szafki pod profilowaną umywalkę ceramiczną wyposażone w szuflady z systemem cichego domykania, wymiary: 78x37x41 i 98x37x41 cm,
  • szafka wisząca górna o wymiarach 40x20x80 cm,
  • regał niski (1 drzwi) 40x32x88 cm,
  • regał wysoki (2 drzwi lub drzwi + 2 szuflady) o wymiarach 40x31,5x150 cm.

Meble Wave dostępne są w trzech atrakcyjnych wariantach kolorystycznych: biały połysk, szary mat i grafit mat. W celu kolorystycznej spójności wnętrza szafek w kolorze szarym również utrzymano w szarościach. Szuflady z systemem cichego domykania i zawiasy z samodociągiem w drzwiczkach szafek podnoszą komfort użytkowania mebli. Zestaw Wave można wzbogacić o podświetlane lustro LED z oferty Antado.

źródło: antado/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe