piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wąskie rozwiązania dla szerokich możliwości – wybieramy stelaż podtynkowy do małej łazienki
fot. TECE

Wąskie rozwiązania dla szerokich możliwości – wybieramy stelaż podtynkowy do małej łazienki

AKCESORIA / Inne / 2023-08-29 15:57:09

Niewielki metraż, nieustawny układ, wąskie szachty, kłopotliwe skosy – aranżacja łazienki to wiele wyzwań. Tu każdy centymetr jest na wagę złota. Dlatego wybierając elementy wyposażenia warto sięgać po rozwiązania, dzięki którym urządzimy komfortową i w pełni funkcjonalną przestrzeń użytkową. Do nich możemy zaliczyć kompaktowy stelaż podtynkowy do WC TECEbase o szerokości wynoszącej zaledwie 320 mm!

Polecane sklepy

allegro


fot. TECE

Nowy wymiar funkcjonalności

Ograniczona przestrzeń między toaletą a umywalką, brak miejsca na komfortową kabinę czy montaż stelaża WC pomiędzy rurami i pionami. Każda z trudnych sytuacji instalacyjnych i projektowych wymaga przemyślanego podejścia i zastosowania niestandardowych rozwiązań. Odpowiedzią na te wyzwania jest moduł podtynkowy TECEbase o szerokości wynoszącej zaledwie 320 mm. Stelaż ten sprawdzi się także w wąskich wnękach oraz gdy aranżacyjna zakłada montaż stelaża pod kątem 45°.

To właśnie te uwarunkowania stanowiły punkt wyjścia dla inżynierów marki TECE i zaprojektowania wydajnej, kompaktowej spłuczki o objętości 7 l. Co istotne - spłuczka jest wstępnie zmontowana oraz wyróżnia się przemyślaną konstrukcją. Fabryczne ustawienia wynoszą 6 i 3 litry - odpowiednio dla dużej i małej ilości spłukiwania. Suwak na zaworze spustowym pozwala dodatkowo na zmianę ilości spłukiwania na 4,5/3 lub 4/2 litra. Kompaktowy stelaż TECEbase jest uniwersalny i wszechstronny w każdej sytuacji aranżacyjnej. Dzięki skośnym narożnikom zbiornika, moduł jest przystosowany do montażu w rogu pomieszczenia i pozwala zaoszczędzić niezbędną przestrzeń w łazience. TECEbase 320 można ponadto mocować w zabudowie suchej przed ścianą oraz w ścianach z profili metalowych i drewnianych.


fot. TECE

Serwis i montaż – to proste!

Spłuczka w stelażu TECEbase wyposażona jest w cichy zawór napełniający F10. Zintegrowany z nim trójdrogowy zawór odcinający umożliwia przepłukanie instalacji po podłączeniu – bez konieczności demontowania całego elementu napełniającego i przy zachowaniu szczelności połączenia. Spłuczka Base to także łatwy serwis. Możliwość odchylenia górnej części zaworu usprawnia wyjęcie i ponowne włożenie go do zbiornika. Dzięki temu wszystko przebiega sprawnie i bez wysiłku.

Kompatybilne z szybkozłączami przyłącze spłuczki z gwintem zewnętrznym R 1/2" to kolejny atut dla instalatorów. Gwarantuje bowiem szybkie i łatwe podłączenie, bez konieczności uszczelniania. Na uwagę zasługują także sprawdzone funkcje, takie jak praktyczny uchwyt kolanka odpływowego z zapinaną od góry spinką. Usprawnia ona montaż przyłącza kanalizacyjnego do stelaża. Dodatkowo wypustki w uchwycie zapewniają optymalne wsparcie i idealną głębokość regulacji kolana odpływowego. Prostą i bezbłędną instalację gwarantuje również system montażu przycisków spłukujących „easy-fit”.


fot. TECE

Spłuczka Base 320 jest kompatybilna ze wszystkimi przyciskami spłukującymi TECE. Ofertę ponad 200 modeli tworzą zarówno warianty uruchamiane manualnie, elektronicznie, jak i pneumatycznie.

Wymiary stelaża: wys. 1120 x szer. 320 x gł. 135 mm

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe