piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Verle Küchen – kuchnia otwarta na towarzystwo

Verle Küchen – kuchnia otwarta na towarzystwo

KUCHNIA / Inne / 2018-06-05 16:45:55

W kuchni koncentruje się życie wszystkich domowników. Codzienne posiłki to jednak nie wszystko. Niejednokrotnie przecież to właśnie do kuchni w magiczny sposób ściągają wszyscy uczestnicy przyjęcia. Okazuje się, że to właśnie tutaj toczą się najciekawsze rozmowy, a goście bawią się najlepiej.

Polecane sklepy

allegro

Od lat trend pozostaje niezmienny. Kuchnie otwierają się na dom, łączone z salonem czy jadalnią, przestają być pomieszczeniem skrzętnie skrywanym przed okiem obcych. Odwrotnie, same w sobie są coraz częścią przestrzenią reprezentacyjną. I dla wszystkich osób, które cenią sobie życie towarzyskie to świetna wiadomość! Otwarta przestrzeń pozwala zaprosić większą ilość osób. Nie zamykamy gości w małych salonach i możemy poczuć więcej swobody. Przecież kluczem do świetnej zabawy jest niekrępująca atmosfera Dodatkowo gospodarze, podając przekąski czy napoje nie są zmuszeni do niezręcznego zostawienia przyjaciół i rodzony samym sobie.

Zgodnie z trendem otwarcia kuchni na dom i w odpowiedzi na nasze potrzeby towarzyskie Verle Küchen w ofercie posiada wiele modeli, które będą pasowały do aranżacji całego wnętrza. Bez względu na to czy zdecydujemy się na wykończenia klasyczne czy bardzo nowoczesne marka mebli kuchennych produkowanych w Niemczech pozwala cieszyć najlepszym designem w naszym domu. Dodatkowo nowoczesne wykończenia, takie jak odporne na zarysowania laminaty pozwalają, by meble kuchenne wyglądały nieskazitelnie przez lata. W czasie przyjęcia towarzyskiego niebagatelną rolę odgrywa oświetlenie. I tu

Verle Küchen ma wiele do zaproponowania - oświetlenie blatów roboczych subtelnie ukryte jest w górnej zabudowie. Umożliwia wygodne przygotowanie posiłków przed przybyciem zaproszonych i ich ciekawą prezentację przekąsek w trakcie party. Przecież bufet do samodzielnego serwowania dań to najbardziej wygodne rozwiązania. W tej roli niezastąpiona będzie kuchenna wyspa. Odpowiednio zaprojektowana może po prostu stać się centrum towarzyskiego spotkania.

Verle Küchen na stałe związane jest z niemieckim Simensem. Dlatego wybierając jedną z kuchni tej marki mamy do dyspozycji całe portfolio nowoczesnego sprzętu kuchennego. Osoby często przyjmujące w swoich progach gości powinny pomyśleć o trochę większej lodówce i na pewno nie zapomnieć o bardziej wydajnej zmywarce.

Jeszcze do niedawna pomysł na przyjęcie w kuchni mógł wydawać się zaskakujący. Dziś chyba już nikogo nie zdziwi zaproszenia na „kuchenne party”. Wraz z modą na wspólne gotowanie kuchnia staje się prawdziwym sercem domu.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe