piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Technistone: Piękno zaklęte w kamieniu - Crystal Polar White

Technistone: Piękno zaklęte w kamieniu - Crystal Polar White

KUCHNIA / Inne / 2015-02-26 12:11:00

Nowoczesne wnętrze to nie tylko modne formy i wzory, ale również nowatorskie materiały, które łączą unikalną estetykę z nadzwyczajną funkcjonalnością. TECHNISTONE Crystal Polar White to naturalny surowiec poddany technologicznym przekształceniom, dzięki którym posiada piękny wygląd śnieżnobiałego kamienia oraz doskonałe właściwości fizyczne.

Polecane sklepy

allegro

Kamień naturalny występuje w wielu odmianach, które różnią się barwą, wzorem oraz strukturą. Surowiec ten może przybierać rozmaite formy oraz faktury, dzięki czemu ma bardzo szerokie zastosowanie i umożliwia realizację wielu ciekawych projektów architektonicznych. Oryginalny wygląd kamienia podkreśla charakter i klasę wnętrza, dlatego jest nieodłącznym elementem każdej ekskluzywnej aranżacji.

  • Kamień naturalny w wersji doskonałej

Ze względu na to, iż kamień posiada wiele wcieleń, może z powodzeniem być wykorzystany jako dominujący materiał wykończeniowy danej przestrzeni. Wielość faktur, wzorów i barw kamienia sprawia, że wnętrze nie stanie się monotonne, co więcej - zastosowane kamienie mimo swej odmienności, będą tworzyły atrakcyjną i spójną całość. Można więc bez obawy, nawet w jednym pomieszczeniu, zamieścić ściankę pokrytą łupkiem, wprowadzić marmurową powierzchnię stołu, a całość aranżacji zwieńczyć kamienną rzeźbą. Niebywale efektownym elementem eleganckiej aranżacji z kamieniem w roli głównej jest podłoga wyłożona posadzką z tego materiału. Warto jednak zamiast naturalnego kamienia, który jest wymagający pod względem pielęgnacji, wybrać płyty z konglomeratu kwarcowego. Mają one równie piękny wygląd, a są zdecydowanie bardziej praktyczne. Płyty Crystal Polar White TECHNISTONE powstają z kwarcu, który poddany zaawansowanej obróbce technologicznej zyskuje nowe walory. Mają nieskazitelną i nieosiągalną w naturze barwę doskonałej bieli rozświetloną mieniącymi się drobinkami minerału, dzięki czemu efektownie podkreślają nowoczesny i elegancki charakter wnętrza. Pod względem technicznym surowiec ten jest bardzo trwały, odporny na działanie czynników zewnętrznych oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Crystal Polar White jest niezwykle uniwersalnym materiałem, który umożliwia efektowną realizację rozmaitych koncepcji na aranżację przestrzeni. Jego delikatna biała barwa stanowi doskonałe tło dla wyrazistych elementów wyposażenia wnętrza.

[[[zdjecie,5777,duze]]]

  • Świeży blask elegancji

Dominująca barwa bieli we wnętrzu zapewnia mu przestronność, lekkość i elegancję, a przy tym stwarza nieograniczone możliwości kreowania różnorodnych kompozycji. W zależności od wizji projektanta, na bazie bieli można stworzyć delikatną, stonowaną stylizację lub odważną, w której pojawiają się ostre kontrasty barwne. Ze względu na neutralny charakter tego koloru, zawsze w efekcie uzyskamy atrakcyjne i wyważone połączenie. Nieskazitelna barwa płyt Crystal Polar White jest dodatkowo wzbogacona o błyszczące drobinki kwarcu, które subtelnie rozświetlają powierzchnię kamiennej tafli i czynią ją jeszcze bardziej elegancką. Płyty mogą być stosowane jako posadzki czy schody lub jako wykończenie mniejszych elementów wnętrza. Błyszcząca płaszczyzna płyt TECHNISTONE tworzy atrakcyjne zestawienia z innymi materiałami wykorzystywanymi w nowoczesnych aranżacjach. Można je efektownie łączyć z chłodną stalą, surowym betonem, ciepłą cegłą lub szlachetnym drewnem. Płyty Crystal Polar White podnoszą prestiż kreowanej przestrzeni, a jednocześnie są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości i mają bardzo szerokie zastosowanie. Płyty posiadają doskonałe parametry techniczne; są odporne na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie wilgoci, co ma duże znaczenie w przypadku podłóg. Ponadto nie pochłaniają zapachów, ani nie zabarwiają się pod wpływem soków naturalnych lub wina. Istotną zaletą tego materiału jest to, iż każdy z jego komponentów ma naturalne pochodzenie. To w pełni ekologiczny produkt, w którym połączono dobro natury z nowatorską technologią obróbki.

  • Orientacyjne ceny: od 900 netto/m²

źrodło: technistone/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe