piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Tajemniczy Ogród Muraspec na 4DD w Katowicach

Tajemniczy Ogród Muraspec na 4DD w Katowicach

DESIGN / Dekoracje/Ozdoby / 2020-02-18 15:20:46

W tym roku na stoisku firmy Muraspec na targach 4 Design Days w Katowicach zakwitł Tajemniczy Ogród. Ogród złożony z kwiatowych ścian (tapety z botanicznymi motywami), kwiatowego sufitu, śpiewu ptaków i odgłosów dżungli.  

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHome&You

Targowa ekspozycja Muraspec estetyką nawiązywała do charakteru galerii: tapety zaprezentowane zostały niczym obrazy w ramach. Na frontowej ścianie stoiska były to nowości, wśród których uwagę zwracały malarskie okładziny projektu Ted Baker London. Premiera przywieziona prosto z targów Heimtextil zachwyciła również polskich klientów. Brytyjski projektant mody nowatorsko przedstawił temat o którym powiedziano w tapetach już sporo, czyli dżunglę. Jego opowieść jest finezyjna i pełna uroku, a malarski kontekst dodaje ścianom artystycznego wymiaru.

Ważną część ekspozycji Muraspec na 4 Design Days zajmowały tapety z geometrycznymi wzorami (nowe kolekcje marki Fardis) oraz szczególnie poszukiwane przez projektantów wnętrz hotelowych okładziny z serii Wallmotion. To kolekcja wielkoformatowych cyfrowych nadruków na winylowych podkładach, które wyróżniają się unikatowymi grafikami utrzymując przy tym najwyższą, obiektową jakość. Możliwość wykonania nadruku według indywidualnego projektu klienta sprawia, że dzięki tapetom Wallmotion wnętrza mogą się pięknie wyróżniać.


Na targach 4 Design Days Muraspec raz pierwszy pokazał designerskie materiały o właściwościach akustycznych. Ścianki, panele, płytki 3D oraz instalacje sufitowe to profesjonalne rozwiązania stworzone z myślą o wnętrzach publicznych oraz prywatnych. Zaprojektowane zostały z myślą o środowisku (100% poliester, w tym ponad 50% to materiał pochodzący z recyklingu).

Goście odwiedzający stoisko Muraspec mieli okazję zobaczyć jedne z bardziej dekoracyjnych paneli w ofercie, którymi są oryginalne ażurowe ścianki Cascade. Oprócz roli ekspozycji panele-wycinanki wyodrębniały na stoisku miejsce spotkań, dzięki czemu projektanci wnętrz na żywo mogli przekonać się o atrakcyjności takiego rozwiązania. Lekka, ażurowa forma panela pozwala na przenikanie światła i wzroku, jednocześnie pozostawiając użytkownikom wrażenie otwartej przestrzeni. Panele Cascade dostępne są w gamie atrakcyjnych kolorów i wzorów. Wymiary pojedynczego panela: szerokość 120 cm, wysokość 240 cm, grubość 12 mm, współczynnik pochłaniania (akustyka) min. alfa 0,50 – 0,95.
 

- Podczas 4DD chcieliśmy dostarczyć projektantom wnętrz jak najwięcej inspiracji, stąd na naszym stoisku obecne były również materiały scenograficzne bbrown, poliwęglanowe panele Bencore oraz zupełna nowość – obrazy akustyczne. To temat, który w tym roku będziemy rozwijać – mówi Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec.

 


Po więcej informacji zapraszamy na www.muraspec.pl

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe