piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Szybkie przemeblowanie w sypialni

Szybkie przemeblowanie w sypialni

SYPIALNIA / Łóżka / 2014-09-09 09:49:00

Czasami niewielkie zmiany mogą prowadzić do wielkich efektów. Szczególnie w sypialni, w której powinniśmy się czuć komfortowo. Co zmienić w wystroju wnętrza, by nabrało ono zupełnie innego wyrazu? Sypialna powinna być przede wszystkim ładna i funkcjonalna. To w niej najczęściej odpoczywamy. Zawsze zatem jest dobry czas, by udoskonalić coś w jej zaciszu. Niewielkie przemeblowanie sprawi, że cztery kąty będą wyglądały jak po generalnym remoncie.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Wielkie efekty nie muszą się wiązać z ogromnymi nakładami czasu i pieniędzy. Odrobina kreatywności i spojrzenie przez pryzmat zmian zawsze sprzyjają nowym wyzwaniom. Pamiętajmy, aby wszelkie innowacje wprowadzać z głową i starannie przemyśleć swoje działania. Komoda, która zawsze stała pod oknem, równie dobrze może się prezentować na przeciwległej ścianie. Jeśli w sypialni brakowało miejsca na kosmetyki i biżuterię, warto zastanowić się nad zakupem eleganckiej toaletki, która z pewnością przypadnie do gustu paniom. Udogodnieniem może być również szafka nocna. Będzie ona dodatkowym miejscem na pozostawienie ciekawej lektury, chusteczek higienicznych, szklanki wody, budzika lub telefonu komórkowego.

  • Coś dla miłośników książek

[[[zdjecie,4651,duze]]] Jeśli szafka nocna jest zbyt mała do przechowywania ulubionych książek, warto pomyśleć o regale na ulubione tytuły. Stanie się tym bardziej przydatny, jeśli czytanie nas odpręża. Regał z pewnością doda wnętrzu stylu. Elegancki, prosty, drewniany mebel podkreśli indywidualny styl i sprawi, że wnętrze będzie wyrażało jego użytkownika. Można na nim postawić również ulubione zdjęcia lub przedmioty, mające wartość sentymentalną. Dzięki temu będziemy mieli je w zasięgu ręki.

  • Gratka dla kinomanów

Fani kina powinni zastanowić się nad dodatkowym wyposażeniem swojej sypialni w telewizor. Szafka RTV dobrana do pozostałych mebli, która dodatkowo pomieści bogatą kolekcję płyt, na pewno będzie przydatna. Ulubiona komedia czy serial obejrzane przed snem pozwolą się zrelaksować po ciężkim dniu. Zacisze sypialni, wygodne łóżko i ciekawa ekranizacja to nie lada gratka dla tych, którzy kochają kino.

  • Spójność stylu

Decydując się na szybkie zmiany w sypialni, pamiętajmy, że najważniejsza jest spójność stylu. Jeśli postawiliśmy na meble w ciemnym kolorze, nie kupujmy toaletki w jasnym odcieniu. Pomieszanie kolorów i faktur nie sprzyja uzyskaniu pięknego efektu.

- Meble Visby tworzymy kolekcjami w taki sposób, aby zawsze istniała możliwość dodatkowego wyposażenia sypialni. W skład kolekcji Lagerkvist wchodzi łóżko, szafa, toaletka, szafki nocne, szafki RTV. Klient może dobrać odpowiednie elementy dostosowane do swoich potrzeb - wyjaśnia Mariola Kacprzak z działu sprzedaży, ekspert marki Visby (www.visby.pl) - Możliwość wybrania idealnego koloru mebli sprawia, że dopasować je istniejącej aranżacji.

Mówi się, że mieszkanie powinno wyrażać jego właściciela. Czasami niewielkie zmiany powodują, że - dzięki małym akcentom - przestrzeń staje się pełna wyrazu. Inne ustawienie mebli, dodatkowa szafka nocna czy toaletka sprawią, że w sypialni na pewno poczujemy się o wiele lepiej.

źródło: visby/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe