piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Sypialnia w lustrzanym odbiciu

Sypialnia w lustrzanym odbiciu

SYPIALNIA / Szafy / 2015-04-10 14:05:49

Oferta salonów Agata Meble została wzbogacona o nową kolekcję mebli skrzyniowych Moita, dedykowaną do sypialni. Zestaw bazuje na meblach w kolorze bieli alpejskiej z szarometalicznymi dodatkami. Ich charakterystyczną cechą i jednocześnie niezwykłą ozdobą są fronty pokryte cienką i lekką lustrzaną powłoką. Dotyczy to nie tylko szafy, ale także małych szafek nocnych i komody. Wybrane elementy, takie jak wezgłowie łóżka, posiadają również wstawki z białej ekoskóry.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

- Kolekcje w kolorze białym od kilku lat regularnie pojawiają się w ofercie Agata Meble i są bardzo dobrze odbierane przez klientów. Biel sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Jest bazą do kolorystycznych eksperymentów z dodatkami, optycznie powiększa przestrzeń i jest neutralna w odbiorze. Kolekcja Moita to idealna propozycja do wnętrz w stylu glamour - mówi Angelika Anusiewicz-Bochenek z salonów Agata Meble.

Kolekcja Moita składa się z 11 elementów, które dzięki różnym rozmiarom sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych sypialniach. W zestawie znajdują się - łóżko, komody (2 rodzaje), szafy (6 rodzajów) i szafki nocne (2 rodzaje). Kolekcja dostępna jest na wyłączność we wszystkich 16 salonach Agata Meble.

źródło: agatameble/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe