piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Święta na bogato z Annie Sloan
Bogata, śliwkowa barwa Tyrian Plum z palety Wall Paint Annie Sloan

Święta na bogato z Annie Sloan

DESIGN / Dekoracje/Ozdoby / 2022-12-19 14:16:42

Szukasz pomysłu na efektowną aranżację domu na święta Bożego Narodzenie? Zaufaj artystce i  ekspertce od kolorów Annie Sloan. Twórczyni  legendarnych farb Chalk Paint™ poleca bogaty i szlachetny odcień fioletu Tyrian Plum, który będzie efektowną bazą wystroju zarówno od święta, jak i przez cały rok.

Polecane sklepy

allegroHome&You

Fioletowy, odcień niegdyś zarezerwowany dla królów i cesarzy, to odważny i intrygujący wybór do salonów. Bogata, śliwkowa barwa Tyrian Plum z palety Wall Paint w odcieniu szlachetnych kamieni z elementami bordowymi i czerwonymi jest hołdem Annie Sloan dla starożytnego pigmentu - purpury tyryjskiej. Barwnika tak poszukiwanego, że jego użycie było kontrolowane przez starożytne greckie ustawodawstwo.

Królewskie, ale łagodne, ciepło, dojrzałość i głębia pigmentu Tyrian Plum sprawiają, że kolor ten stanowi idealne świąteczne tło - wyjaśnia Annie. - Pomimo swojego bogactwa, nie jest zarezerwowany tylko dla miesięcy zimowych. Głęboki fiolet pięknie łączy się z granatem i może być zestawiany, w zależności od pory roku, z chabrowymi błękitami, miękkimi różami i bielami, dając efektowny wystrój przez cały rok.

Aby cieszyć się spójną aranżacją wnętrza, warto wykorzystać resztki farb Chalk Paint™. To prosty sposób, aby odświeżyć  sezonowy wystrój, a przy tym bardziej zrównoważony, jako alternatywa dla kupowania nowych dodatków. - Moja paleta kolorów Chalk Paint™ jest celowo ograniczona, ponieważ można stworzyć nieskończoną liczbę kolorów, mieszając te dostępne w palecie. Łatwo możemy uczynić je jaśniejszymi, ciemniejszymi, cieplejszymi lub chłodniejszymi; użyj koła kolorów lub mojej MixMat, aby znaleźć idealny odcień -  sugeruje Annie. - Tutaj użyliśmy bazy z miękkiego różu Antoinette, dopasowanej do mieszanki Emperor's Silk i Aubusson Blue na doniczce z choinką, bombkach i pudełkach na prezenty. Mocna czerwień i głęboki błękit łączą się, tworząc pięknie tonalny bakłażan, który uzupełnia bogaty fiolet na ścianach - dodaje Annie.

Więcej informacji na stronie: www.anniesloan.com/pl

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe