piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Świat mody i designu połączony blaskiem glamour. Nowa kolekcja od Grupy Tubądzin olśniewa elegancją

Świat mody i designu połączony blaskiem glamour. Nowa kolekcja od Grupy Tubądzin olśniewa elegancją

WYKOŃCZENIE / Ściany i podłogi / 2023-03-23 10:40:54

Czerń, biel i złoto - najszlachetniejsze z barw znalazły się w jednej z najnowszych kolekcji płyt Grupy Tubądzin, która zachwyca subtelnym blaskiem. Sophi Oro to historia o przecinaniu się ścieżek designu  i mody, czyli idealnej synergii estetyki oraz kreatywności.

Polecane sklepy

allegro

Sophi Oro to kolekcja, która ma w sobie dużo z klasyki, ale zdecydowane złocenia przybliżają ją do stylu glamour oraz nowoczesnego spojrzenia na wnętrza. Piękne dekory przyciągają wzrok i sprawiają, że aranżacja nabiera niekonwencjonalnego charakteru.

Klasyka i sztuka

W kolekcji Sophi Oro projektanci postawili na zjawiskową fuzję trzech barw. Głęboka czerń przeplata się ze złotymi akcentami oraz czystą bielą. Tworzą one prawdziwe designerskie dzieło inspirowane… modą. W Sophi Oro ta inspiracja nabiera nowego znaczenia.

Dekory z kolekcji przypominają aplikacje naszywane czy wytłaczane na tkaninach. Wzory zachwycają niezwykłą dbałością o detale. Każdy z nich przywodzi na myśl odmienne skojarzenia, zaś wspólnie mają szansę wykreować nieoczywistą przestrzeń pełną artystycznego zacięcia. Sama struktura płytek również jest wyjątkowa. Delikatne wypukłości zapewniają efekt trójwymiarowej przestrzenności.

Biżuteryjny wdzięk

Klasyczne zestawienie kolorystyczne Sophi Oro sprawia, że możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone. Czerń pomoże stworzyć eleganckie wnętrze, pełne wytworności i dostojności. Zarówno płytki o gładkiej powierzchni, jak i te udekorowane deseniem roślin, swobodnie wpisują się w styl glamour, modern classic oraz vintage. Biel ukoi zmysły i pomoże zaprojektować wnętrze sprzyjającą głębokiemu wypoczynkowi. Interesujące użylenia na białych dekorach to zniewalająca interpretacja naturalnego marmuru. Nowoczesne podjęcie motywu zapewni pasjonujące wrażenia estetyczne.

W Sophi Oro kluczową rolę odgrywa złoto, którym zostały okraszone dekory. Barwa ta dodaje przestrzeni subtelnego biżuteryjnego blasku, rozjaśniając ją, ale nie przytłaczając. Projektanci wybrali przygaszone odcienie, aby odpowiednio wyeksponować kunsztowność i szykowność kolekcji.

Piękno nieoczywistości

Kolekcję Sophi Oro wyróżniają zjawiskowe desenie. Projektantom udało się uzyskać impresjonistyczny efekt dynamiki pod wpływem zmieniającego się kąta patrzenia oraz gry światła. Złocenia wywołują wrażenie ruchu. W przypadku czarnych płytek, na których znalazły się delikatne gałązki, przypomina to lekkie podmuchy wiatru, poruszające rośliną. Złote użylenia na białych dekorach, w kontakcie ze światłem sprawiają, że złote linie zaczynają tętnić życiem, niczym przepływająca bezustannie woda.

Odkryj Sophi Oro | Tubądzin (tubadzin.pl)

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe