piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Styl industrialny – pokochaj albo rzuć
TechniStone®, Noble Concrete Grey w specjalnej powierzchni Rained

Styl industrialny – pokochaj albo rzuć

WYKOŃCZENIE / Materiały budowlane / 2020-06-23 15:58:26

Styl industrialny jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych motywów w aranżacji wnętrz. Niekonwencjonalnie przeprojektowana przestrzeń, która pierwotnie nie była przeznaczona do zamieszkania stała się głównym źródłem inspiracji współczesnych domów i mieszkań. W jaki sposób wprowadzić go do własnego wnętrza?

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEARuukki Express

1.    Postaw na beton – niezależnie od formy, beton podkreśli spokojny, ale i chłodny charakter wnętrza. Dzięki niemu nie tylko przywołasz industrialny styl, ale i dodasz wnętrzu przestrzeni. Beton daje także wizualny efekt porządku, doskonałości i precyzji. Jak to zrobić? Zastosuj beton architektoniczny lub wykorzystaj konglomerat. Doskonale sprawdzi się odcień Noble Concrete Grey z kolekcji Trend od TechniStone®.

2.    Podłoga w odcieniach szarości – to nieoczywiste rozwiązanie otworzy przestrzeń
i sprawi, że wnętrza będą wydawały się jeszcze większe. Jeśli postawisz na szarą podłogę, warto rozważyć takie dodatki jak cegły, odkryte belki sufitowe, czy rury i kable, które jeszcze bardzie podkreślą industrialny charakter. Podłogę w odcieniach doskonałej szarości zapewni wzór TechniStone® Gobi Urban. To matowa powierzchnia
z drobnoziarnistą strukturą i elementami przezroczystego i białego krzemienia.

3.    Wprowadź kolory – styl industrialny jest wieloaspektowy, ale po wprowadzeniu do wnętrza może wydawać się smutny i nieatrakcyjny. Odcienie szarości możemy więc skontrastować z kolorowymi meblami, dywanami, obrazami czy nawet kwiatami. To rozwiązanie docenią nawet najbardziej zagorzali minimaliści.

4.    Nie zapomnij o lekkości – wnętrze o charakterze przemysłowym będzie bardziej atrakcyjne, jeśli rozwiązania, które do niego wprowadzimy nie obciążą przestrzeni. Dobrym wyborem będą na przykład sofy na nóżkach czy ażurowe krzesła z ozdobnym deseniem.

5.    Postaw na duże okna – okna zamiast ścian pięknie doświetlają podłogę
i meble. Dodatkowo powiększają przestrzeń i sprawiają, że całe wnętrze jest bardziej otwarte, a mieszkańcy mogą cieszyć się naturą nawet gdy zostają w budynku.

INFORMACJA O TECHNISTONE

TechniStone® to wytwórca udoskonalonego technologicznie kamienia, który cechuje się wysoką spoistością, twardością i nieporowatością. Produkty TechniStone® powstają z wysokiej jakości surowców naturalnych takich jak kwarc lub granit, granulat wyselekcjonowanych zwierciadeł i luster oraz niewielka ilości pigmentów z dodatkiem żywicy. Podwyższone właściwości kamienia sprawiają, że materiały TechniStone® są o wiele bardziej wytrzymałe niż naturalny surowiec. Kamień TechniStone® jest też bardziej plamoodporny i posiada niższą nasiąkliwością powierzchni. Ogromna gama kolorów pozwala na szeroki zakres zastosowań materiału, zarówno w domu jak i powierzchniach użyteczności publicznej. https://www.technistone.com/pl

 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe