piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Sofa Soprano – wypoczynek w dobrym stylu!

Sofa Soprano – wypoczynek w dobrym stylu!

MEBLE / Sofy / 2022-06-22 11:58:57

Jak połączyć tak niezbędną na co dzień wygodę z eleganckim wystrojem wnętrza, który zrobi wrażenie? Z pomocą przyjdzie sofa Soprano marki Kler, która zachwyca eleganckim wyglądem, a jednocześnie gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie.

Polecane sklepy

allegro

Nowoczesna, elegancka i ponadczasowa sofa Soprano zapewnia komfort i wygodę zarówno dla domowników, jak i gości. Zawsze przy tym jest gwiazdą salonowej aranżacji. To za sprawą nietuzinkowego designu, w którym kwintesencją elegancji jest umiar. Spokojne, zrównoważone linie mebla podkreślą wypoczynkowy charakter salonu, jednocześnie dodając mu pazura. Efekt „wow!” model ten zawdzięcza jednak ekskluzywnej w wyrazie skórzanej tapicerce w kolorze bursztynu, która lśni matowo na powierzchniach oparć i siedzisk.

Za eleganckim wzornictwem sofy Soprano kryje się także wyróżniająca markę Kler wysoka jakość, która gwarantuje wygodę użytkowania na lata. Duże, płaskie poduchy siedzisk uzupełniają profilowane oparcia. 3-osobowe sofy modułowe można zestawiać w układy podłużne lub narożnikowe (w dwóch wersjach), tak by optymalnie dopasować je do wnętrza. Zaś 3-stopniowa regulacja kąta nachylenia oparcia z dodatkową regulacją jego górnej części zapewnia doskonałe warunki do relaksu w zależności od potrzeb i sytuacji – inne podczas oglądania telewizji, a inne gdy np. rozmawiamy z gośćmi. Opcjonalna jest także możliwość zastosowania w podłokietniku szuflady z systemem Push Pull wraz z cichym domykiem.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe