piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Sofa Salterio – idealne miejsce do relaksu

Sofa Salterio – idealne miejsce do relaksu

MEBLE / Sofy / 2020-12-30 08:36:50

Ulubiony serial w telewizji, długo wyczekiwana książka, a może po prostu chwila relaksu tylko dla siebie? Po długim dniu pracy i codziennych obowiązkach każdy zasługuje na wypoczynek. Nic nie sprzyja mu lepiej niż wygodna sofa w pięknie urządzonym salonie. Model Salterio marki Kler zadba o oba te aspekty.

 

Polecane sklepy

allegro

Znana z wyszukanego wzornictwa oraz bezkompromisowych rozwiązań marka Kler oferuje najwyższej jakości meble wypoczynkowe do przestrzeni salonu. Wyróżnia je unikalny design i wysoka funkcjonalność. Dzięki temu pasują do nowoczesnych wnętrz, wnosząc do aranżacji nutę luksusu. To zwrot do ultranowoczesnych form oraz nowatorskich rozwiązań służących podniesieniu funkcjonalności mebli. Wszystko to, zapewnia maksymalny komfort użytkowania, przy jednoczesnym podkreśleniu urody samego mebla.

Fokus na design
Salterio marki Kler to elegancja ubrana w proste, zdyscyplinowane formy. Uwagę przyciąga już sam projekt koncepcyjny mebla. Metalowa platforma została uniesiona nad podłogą na lekkich nóżkach z zestawem płaskich poduch, które tworzą urozmaicony układ. Towarzyszą im odchylane oparcia, regulowane zagłówki, odginane podnóżki i podłokietniki, które przy każdym ułożeniu
tworzą doskonałą bryłę. Dzięki temu sofa wręcz hipnotyzuje swym wyglądem. Podkreśla to nowoczesny wzór czarno-białej tkaniny tapicerskiej typu melanż. Istnieje jednak możliwość zamówienia sofy w szerokiej palecie kolorystycznej skór naturalnych i różnych gatunkach tkanin. Sama platforma i nóżki standardowo wykonane są ze stali malowanej proszkowo w czarnym kolorze. Na zamówienie producent oferuje także drewnianą ramę w naturalnej okleinie dębowej.

Czas relaksu
Sofa Salterio to nie tylko piękny wygląd, ale też najwyższy poziom komfortu podczas wypoczynku. To model 3-osobowy, z wyraźnie zaznaczonymi siedziskami, składający się z modułów, które można zestawiać w układy podłużne lub narożnikowe. W zestawie dostępne są moduł z przedłużonym siedziskiem, który pełni rolę szezlongu. Dzięki niemu sofa pozwala na wygodne wyprostowanie nóg. To jednak nie wszystkie walory modelu. Regulowana wysokość i nachylenie oparcia pozwalają spersonalizować mebel za każdym razem, gdy z niego korzystamy - inny gdy pijemy kawę, a inny gdy czytamy książkę. Także regulacja kąta nachylenia podłokietników zapewnia nam wygodne ułożenie rąk. Z kolei funkcja obrotu siedziska o 90 stopni pozwala na przekształcenie podłokietnika w podnóżek, dzięki czemu zachowany jest minimalistyczny design mebla.

Ochota na więcej
To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania sofa Salterio. Komfort użytkowania podnoszą dostępne opcjonalnie praktyczne rozwiązania. Do wyboru mamy bok z szufladą w systemie push-pull i z cichym domykiem, gdzie możemy odłożyć pilot, książkę, czy tablet lub komórkę. Co więcej, opcjonalnie szuflada może być wyposażona w lampkę LED (co ułatwia czytanie) oraz panel zasilający z gniazdem USB i ładowarką indukcyjną. Jeśli zrezygnujemy z tej opcji możemy wybrać dwa pojemniki ze stali nierdzewnej. Możemy pokusić się także o dodatkową poduszkę w górnej części oparcia, która spełni rolę zagłówka. Wszystko po to, by zapewnić maksimum wygody i relaksu.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe