piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Sezon grzewczy za pasem
VASCO

Sezon grzewczy za pasem

WYKOŃCZENIE / Ogrzewanie i chłodzenie / 2020-09-01 21:40:29

Ciepłe dni powoli dobiegają końca i już niebawem jesienna aura zagości na dobre nie tylko na zewnątrz, ale również w naszych domach. Najwyższy czas, by odpowiednio przygotować się do sezonu grzewczego. Szczególnie teraz, kiedy home office stał się naszą codziennością i większość czasu spędzamy w domowym zaciszu. Koniec lata to najlepsza pora na wymianę grzejnika, dlatego VASCO prezentuje rozwiązania grzewcze, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Coraz niższa temperatura na zewnątrz sprawia, że rośnie w nas potrzeba uruchomienia grzejników. To już ostatni moment w tym sezonie, aby zastanowić się nad tym, czy nasze dotychczasowe rozwiązanie grzewcze jest wciąż skuteczne i zapewnia nam komfort cieplny. A może po prostu robimy remont i chcielibyśmy, aby grzejnik był nie tylko funkcjonalny, ale również idealnie dopełniał aranżację wnętrza? W obu przypadkach idealnie sprawdzą się grzejniki dekoracyjne VASCO.

Cienki i wydajny

ONI to najcieńszy grzejnik na rynku. Jego płyta grzewcza ma zaledwie 8 mm grubości, przy całkowitej głębokości wynoszącej 69 mm. Do aluminiowej powłoki zostały wtłoczone miedziane kanały wodne, co znacząco wpłynęło na moc grzejnika oraz przyspieszyło czas jego nagrzewania. Grzejnik ONI występuje w dwóch wariantach: O-P oraz O-NP. Pierwszy model charakteryzuje się wyciętymi otworami, które służą jako miejsce do przewieszenia ręczników. Drugi posiada całkowicie płaski front – producent poleca do tej wersji specjalny wieszak, na którym oprócz ręcznika można postawić np. kosmetyki lub kieliszki do wina.

Ikona w świecie grzejników

Dla tych, którzy pragną wyposażyć wszystkie domowe pomieszczenia w taki sam model grzejnika idealnym rozwiązaniem będzie CARRE. Ten dekoracyjny, stalowy grzejnik wykonany jest z kwadratowych rurek ułożonych w regularną płaszczyznę. Prosta, bardzo elegancka forma sprawia, że doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Grzejnik CARRE można wyposażyć w dodatkowe, funkcjonalne akcesoria chromowane: wieszak i poręcz do zawieszenia ręcznika. Ogromną zaletą tego modelu jest różnorodność przyłączy do instalacji CO oraz wersje: pionowe, poziome, pół- i ćwierćokrągłe, a także w formie drabinki łazienkowej, również w wersji elektrycznej.

Klasyka sama w sobie

ZAROS to jeden z najbardziej klasycznych modeli grzejników aluminiowych w kolekcji VASCO. Jego podstawę tworzą pionowe panele łączone metodą zaciskania bez stosowania obcych materiałów. Aluminiowa, pozioma lub pionowa konstrukcja idealnie wtapia się w aranżację każdego wnętrza. Grzejnik ZAROS można wyposażyć w eleganckie poręcze (np. MULTI+) lub wieszaki, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w łazience lub kuchni. Ten model sprzedawany jest w zestawie zawierającym estetyczne zawiesia do montażu naściennego oraz automatyczny odpowietrznik – montowany w lewej górnej części grzejnika.

Prostota i elegancja

Połączenie prostoty, elegancji i geometrii idealnie odzwierciedla konstrukcja grzejnika ARCHE, wykonana z prostokątnych profili o przekroju 45x20 mm. Pomimo swojego minimalistycznego designu ARCHE jest wyjątkowo eleganckim i dopracowanym modelem grzejnika pionowego. Można go zamówić w standardowym kolorze białym RAL9016, jak również w kolorach specjalnych z palety barw VASCO.

Grzejniki dekoracyjne VASCO wyróżnia nie tylko ponadczasowy wygląd. Przede wszystkim bardzo skutecznie ogrzewają pomieszczenia za sprawą ogromnej mocy grzewczej. A przy tym są przyjazne dla środowiska i nie rujnują domowego budżetu, ponieważ mogą działać przy niskich temperaturach zasilania, co korzystnie wpływa na rachunki za energię.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe