piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Samsung Jet 75 Pet – czy sprawdzi się podczas sprzątania niewielkiego mieszkania?

Samsung Jet 75 Pet – czy sprawdzi się podczas sprzątania niewielkiego mieszkania?

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2022-12-30 17:34:50

Odkurzanie w mieszkaniu to jeden z tych obowiązków domowych, który często staramy się odłożyć w czasie. Jak sprawić, aby sprzątanie było przyjemne i proste? Przede wszystkim warto zainwestować w odpowiedni sprzęt. Ale czy w przypadku niewielkiego mieszkania odpowiednim zakupem będzie bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet 75 Pet?

Czy inwestować w odkurzacz bezprzewodowy w małym mieszkaniu?

Na samym początku warto zastanowić się, jak wygląda kwestia sprzątania w przypadku niewielkich przestrzeni. Tutaj znacznie szybciej i łatwiej jest nam doprowadzić mieszkanie bądź dom do porządku, natomiast nie da się ukryć, że zwykle wiąże się to także z brakiem większych fragmentów wolnej przestrzeni. Musi więc manewrować między meblami i innymi sprzętami, które są nam w końcu niezbędne, a które musieliśmy rozmieścić na dostępnym metrażu. 

Dlatego też wybierając odkurzacz, zwróćmy uwagę na to, jaki jest jego rozmiar i czy z łatwością dotrzemy do tych trudno dostępnych miejsc. Zamiast klasycznego sprzętu z kablem, lepiej wybrać bezprzewodowy odkurzacz pionowy. Przykładem ciekawego sprzętu jest między innymi Samsung Jet 75 Pet.

Poznaj odkurzacz bezprzewodowy Samsung 

Odkurzacz bezprzewodowy oferowany przez markę Samsung to między innymi Jet 75 Pet. Wydaje się  urządzeniem idealnym do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Nie posiada kabla, który podczas użytkowania sprzętu mógłby plątać się pod nogami. Dołączoną stację ładującą możemy zamontować między innymi na ścianie, co pozwoli nam zaoszczędzić trochę miejsca. Sprzęt jest lekki, co umożliwia proste manewrowanie między meblami. Odkurzacz waży zaledwie 1,66 kg. Dzięki temu podczas sprzątania nie nadwyrężysz nadgarstka. 

A jaki jest czas pracy urządzenia? To nawet do 60 minut, co oznacza, że w przypadku mniejszego metrażu jest to zupełnie wystarczające. W przypadku tego odkurzacza mowa o silniku Digital Inverter firmy Samsung, który generuje moc ssania wynoszącą nawet 200 W. 

Jakie możliwości oferuje odkurzacz pionowy Samsung?

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung to nowoczesne urządzenie – począwszy od szczotki, aż po zamontowany tutaj filtr powietrza. Warto podkreślić, że wielocyklonowa filtracja doskonale zatrzymuje nawet do 99,999% drobnego kurzu i alergenów*. Jeżeli cenisz sobie czyste powierzchnie, to odkurzacz pionowy Samsung został wyposażony w elektroszczotkę odpowiednią zarówno do dywanu, jak i twardych podłóg. Głowica obraca się nawet o 180 stopni, a sama szczotka wykonuje około 3750 obrotów na minutę.

Jak na nowoczesne urządzenie przystało, na rączce urządzenia pojawił się zintegrowany cyfrowy wyświetlacz, który pomaga w optymalizacji odkurzacza. W dowolnej chwili sprawdzisz na przykład stan urządzenia czy aktualny poziom mocy

Dbanie o sprzęt i jego czyszczenie jest bardzo proste. Odkurzacz posiada pojemnik na kurz, który od czasu do czasu należy opróżnić, a w miarę potrzeby również i umyć. Jego pojemność to aż 0,8 l. Odłączenie pojemnika od odkurzacza zajmuje zaledwie chwilę, później wystarczy wysypać zawartość do kosza. 

*Na podstawie testów wewnętrznych w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl. 5.11.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe