piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Przechowywanie w łazience - rozwiązania Aquaform

Przechowywanie w łazience - rozwiązania Aquaform

MEBLE / Meble / 2015-01-28 14:13:18

W urządzaniu wnętrz równie ważna jak aspekt wizualny, design i kolor, jest kwestia praktyczna. Nie możemy zapomnieć, że nasze nowe wnętrze powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Wiodący producent mebli łazienkowych w Polsce, firma Aquaform proponuje szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym łazienka będzie nie tylko piękna, ale także bardzo praktyczna.

Polecane sklepy

allegroHauz

Wybierając meble łazienkowe, powinniśmy uwzględnić nie tylko nasze potrzeby, ale także styl, jaki panuje w reszcie mieszkania lub domu. Aby uzyskać efekt spójności, poszczególne elementy wyposażenia powinny do siebie po prostu pasować. Oferta Aquaform obejmuje meble w różnym stylu, w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiednie do swojej łazienki wyposażenie.

  • Szafka z lustrem

W każdej łazience musi być umywalka oraz lustro. Jeśli łazienka jest niewielka, warto wykorzystać każde możliwe miejsce, w którym można zorganizować przestrzeń do przechowywania. Jeśli nad umywalką zastosujemy szafkę z lustrem, zyskamy kilka półek na drobne rzeczy w codziennej toalecie. Dobra organizacja sprzyja skróceniu czasu niezbędnego do porannego wyjścia z domu. Jeśli wiemy dokładnie, gdzie sięgnąć po szczoteczkę do zębów i pastę oraz krem, większość czynności wykonujemy w sposób schematyczny i błyskawiczny. Szafki z lustrem Aquaform oferuje w ramach kolekcji mebli Amsterdam i Dallas.

  • Szafka podumywalkowa

Najczęściej kupowanym meblem do łazienki jest szafka podumywalkowa. Oprócz określonego wzornictwa, jej wybór uwarunkowany jest wymiarami pomieszczenia. Jeśli mamy więcej miejsca, może to być szersza, nowoczesna konsola lub większa szafka. Obecnie w ofercie Aquaform, w ramach 12 kolekcji mebli, można znaleźć blisko 100 różnych szafek i konsol podumywalkowych. Różnią się one nie tylko stylem i kolorem, ale także wymiarami oraz sposobem organizacji wnętrza. Jeśli mamy odpowiednią przestrzeń, dobrze sprawdzą się pojemne szuflady, w których możemy umieścić niezbędne kosmetyki i akcesoria. Jeśli mamy zbyt mało miejsca aby szuflady się w pełni wysuwały, świetnie sprawdzą się zwykłe półki i koszyczki lub pojemniki pomagające w utrzymaniu organizacji i porządku. Szafka może być powieszona na ścianie lub postawiona na podłodze, wszystko zależy od nas. W każdej kolekcji mebli Aquaform znajdziemy przynajmniej jeden model  szafki pod umywalkę.

  • Szafka z koszem

Jednym z niezbędnych elementów w łazience jest pojemnik na bieliznę, który najczęściej jest osobnym, wolnostojącym koszem. Natomiast o wiele lepszym rozwiązaniem jest umieszczenie specjalnego, dopasowanego, pojemnego kosza w szafce pasującej do reszty mebli w łazience. Aquaform proponuje takie kosze w kolekcjach mebli Dallas, Amsterdam, Amila II i Maxi II. Szafki z koszem Aquaform otwierają się nie na zasadzie szuflady, ale odchylanego pojemnika, do którego z łatwością wrzucimy i sprawnie wyjmiemy rzeczy.

  • Szafka wysoka

Wysokie, wąskie szafki sprawdzą się niemal w każdej łazience. Zajmują niewiele miejsca, dając jednocześnie sporą przestrzeń do przechowywania. Mogą być otwierane w różny sposób i stronę, w zależności od tego, jakie możliwości mamy w urządzanym pomieszczeniu. Aquaform oferuje różne modele szafek pionowych, popularnie nazywanych „słupkami”, zarówno w wersji stojącej na nóżkach na posadzce, jak i podwieszanej.

  • Dobra organizacja kluczem do sukcesu

Przy odpowiedniej organizacji łazienki, wraz z optymalnym i ergonomicznym zaplanowaniem wyposażenia pomieszczenia zyskamy nie tylko więcej miejsca, ale także cenne minuty przed porannym wyjściem z domu. Jeśli mamy wątpliwości, jak zaplanować łazienkę, warto wybrać się do specjalistycznych salonów sprzedaży, gdzie można obejrzeć interesujące nas meble oraz zasięgnąć porady specjalistów.

źródło: aquaform/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe