piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Prostota i naturalność – przepis na piękną zimową aranżację stołu Kolekcja stoneware SHELL Fyrklövern

Prostota i naturalność – przepis na piękną zimową aranżację stołu Kolekcja stoneware SHELL Fyrklövern

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2021-11-30 13:27:38

Budząca zachwyt aranżacja nie wymaga bogatych we wzory i kolory elementów dekoracyjnych. Czasem to, co najpiękniejsze odnaleźć możemy w prostocie i naturalności. Właśnie taka jest kolekcja SHELL Fyrklövern – wykonana z najwyższej jakości kamionki, o subtelnym odcieniu złamanej bieli. Jej kształty inspirowane są naturą, a złote akcenty dodają jej elegancji. SHELL Fyrklövern to wyjątkowy serwis, z którym stworzymy piękne nakrycie stołu przez cały rok.

Polecane sklepy

allegro

Tak jak zmieniamy dekoracje wnętrz z uwagi na porę roku czy wyjątkową okazję, tak i aranżację stołu dobieramy do okoliczności. A niewątpliwie to zimą, zwłaszcza w okolicach świąt Bożego Narodzenia, najczęściej (i chyba najpiękniej!) przystrajamy nasze mieszkania. To właśnie w tym magicznym czasie dbamy o każdy najmniejszy szczegół, pamiętając że stół – serce domu, także zasługuje na wyjątkową oprawę. A ją zapewni ponadczasowy serwis SHELL marki Fyrklövern.

SHELL to kolekcja stoneware w kolorze złamanej bieli. Wytwarzana jest w Portugalii, w jednej z czołowych fabryk kamionki, wspierającej zrównoważoną produkcję. To co ją wyróżnia, to nieregularne kształty z elementami beżu i jasnej szarości oraz ręcznie malowane złote krawędzie, którymi zdobione są kubki, miseczki, dzbanek i talerze obiadowe. Wszystkie elementy serwisu SHELL są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne – zachwycające w każdym wymiarze.

Kolekcja SHELL pozwala tworzyć prawdziwie unikatowe aranżacje. Dzięki tej charakterystycznej dla serwisu prostocie i naturalności, możemy uzupełniać stylizację stołu o różnorodne elementy dekoracyjne. W zimowym i świątecznym czasie warto wykorzystać akcenty w intensywnym kolorze, np. butelkowej zieleni, która będzie idealnie kontrastować z bielą serwisu SHELL i jeszcze mocniej podkreśli jego piękno. Taką aranżację doskonale uzupełnią naturalne dodatki – gałązki świerku czy jodły, suszone plasterki cytrusów, papierowe ozdoby, laska cynamonu. Przyjemnego ciepła nada wnętrzu subtelne światło świec. Tak prosto – i tak pięknie!

Serwis SHELL Fyrklövern to nie tylko design w najlepszym wydaniu, ale też funkcjonalność. Kamionka jest wytrzymała, a te elementy które nie posiadają złotych zdobień, mogą być używane zarówno w kuchence mikrofalowej, jak i w zmywarce.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe