piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Projektowanie z myślą o ludziach
GEBERIT

Projektowanie z myślą o ludziach

DESIGN / Projektanci / 2021-06-09 14:06:19

Projektowanie uniwersalne zakłada stworzenie otoczenia, które będzie mogło być w taki sam sposób użytkowane przez wszystkich ludzi. Przestrzeń użyteczności publicznej ma szczególne znaczenie – powinna być przyjazna dla wszystkich i zapewnić komfortowe oraz samodzielne korzystanie dzieciom, osobom z niepełnosprawnościami czy seniorom. W jaki sposób połączyć różnorodne potrzeby i tworzyć projekty, które nie dyskryminują? O czym warto pamiętać, projektując łazienkę użyteczności publicznej? Tego dowiemy się podczas webinariów Geberit.

Polecane sklepy

Leroy Merlin4-style.plKameleon ProjektowanieIKEAkoszela.plemiliaindelak.plZawickaIDDom DekorityPogotowie wnętrzarskieEkskluzywne wnętrzearcy ProjektOne DesignArtEfektCossma Designkropka projektDekor DesignModiquaMelaniaDesignJachalskaap.studioElite DesignAneks StudioMotivNidiaEverteFaltus&SerafinInfini Design

Projektowanie uniwersalne na przykładzie łazienki przedszkolnej i biurowej

Pierwsze bezpłatne webinarium odbędzie się 14 czerwca o godz. 13:00. Spotkanie będzie poświęcone projektowaniu uniwersalnemu na przykładzie łazienki przedszkolnej i biurowej. Panelistami będą: dr inż. arch. Agnieszka Labus (Fundatorka i Prezeska Zarządu oraz Ekspert LAB 60+), dr inż. arch. Iwona Benek (Wiceprezeska oraz Ekspertka LAB 60+) oraz Konrad Grabarek (Menedżer Regionu Geberit).

Zaproszeni goście opowiedzą, w jaki sposób łączyć różnorodne potrzeby i tworzyć projekty, które nie dyskryminują oraz o czym warto pamiętać, projektując łazienkę użyteczności publicznej. Przedstawią, jak wygląda projektowanie łazienek przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami oraz wskażą, co jest największym wyzwaniem przy realizacji projektów przedszkolnych. Podczas webinarium zostanie zaprezentowana Broszura przedszkolna ROZWIĄZANIA DLA PRZEDSZKOLI: ŁAZIENKA ROŚNIE RAZEM Z DZIECKIEM, opracowana w gronie eksperckim.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarium, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://www.geberit.pl/serwis/szkolenia/webinaria/webinarium-o-projektowaniu-uniwersalnym.html

Wydarzenie online dostępne na fanpage’u OKK design.

Projektowanie przestrzeni użyteczności publicznej: łazienka w obiekcie przedszkolnym

Kolejne  bezpłatne webinarium odbędzie się 21 czerwca o godz. 12:00. Tematem spotkania będzie projektowanie przestrzeni użyteczności publicznej na przykładzie łazienki w obiekcie przedszkolnym. Panelistami będą: arch. Józef Franczok (Współzałożyciel pracowni PORT) i Aleksandra Taciak (Specjalista ds. marketingu handlowego Geberit).

Podczas spotkania zaproszeni eksperci przedstawią wytyczne ergonomiczne i funkcjonalne dla przestrzeni łazienkowej przeznaczonej dla dzieci. Zdradzą, jak odpowiednio zaprojektować łazienkę przystosowaną do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami. W trakcie webinarium zostanie przedstawiona Broszura przedszkolna ROZWIĄZANIA DLA PRZEDSZKOLI: ŁAZIENKA ROŚNIE RAZEM Z DZIECKIEM.

Organizator webinariów: Geberit

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe