piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Praktyczne pojemniki do każdej kuchni

Praktyczne pojemniki do każdej kuchni

KUCHNIA / Akcesoria kuchenne / 2018-04-09 12:22:41

Odpowiedni wystrój kuchni korzystnie wpływa na nasz nastrój, pomaga w przygotowaniu potraw i sprawia, że nawet najbardziej żmudna praca staje się łatwa i przyjemna.  Dlatego musimy zadbać nie tylko o zgodną z naszymi upodobaniami kolorystykę wnętrza, właściwy dobór mebli  czy armatury, ale także zwrócić uwagę na niewielkie elementy, które poza swoimi walorami użytkowymi potrafią wspaniale ożywić pomieszczenie. W grupie tej znajdują się rozmaitej wielkości pojemniki, które pomogą nam w utrzymaniu porządku.

Polecane sklepy

allegro

Dzięki nim wszystkie niezbędne artykuły spożywcze będziemy mieć zawsze pod ręką i co najważniejsze będą one należycie przechowywane. Dobrej jakości akcesoria zabezpieczą produkty przed wilgocią, zapewniając im świeżość i niepowtarzalny smak.  Ustawione w widocznym miejscu na blacie lub wiszącej półce podkreślą charakter wnętrza. Wykonane z tworzywa, szkła lub metalu pozwolą na szybki dostęp do wybranych artykułów i znakomicie ozdobią pomieszczenie.

Do nowoczesnych wnętrz świetnie będą pasować pojemniki metalowe, których zalety możemy prześledzić na przykładzie kolekcji Inspirio marki Galicja dla Twojego Domu. Prosta forma, atrakcyjne wzornictwo i modne barwy, a także oryginalne połączenie materiałowe czynią z nich świetną propozycję do naszej kuchni. Dostępne w trzech wzorach i kolorach: białym, szarym i kremowym doskonale wpisują się w każdą aranżację. Napisy lub litery umieszczone na poszczególnych modelach wskazują na ich przeznaczenie, umożliwiając znalezienie potrzebnego produktu i zachowanie ładu w kuchni. Pojemniki wykonane z metalu malowanego proszkowo posiadają pokrywy z bambusa, wyposażone w specjalne uszczelki, które dokładnie je zamykają. To interesujące zestawienie metalu i bambusa, nieco surowego, industrialnego surowca z materiałem od wieków kojarzącym się z ciepłem domowego ogniska i przytulną atmosferą sprawia, że akcesoria będą pasowały do wnętrz o różnym wystroju. Inspirio są solidne i trwałe oraz łatwe w utrzymaniu w czystości.

W każdym zestawie znajdują się trzy pojemniki na sypkie artykuły spożywcze: cukier, kawę i herbatę, a także funkcjonalny chlebak. Możemy zaopatrzyć się tylko w wybrane akcesoria, choć najlepszy efekt wizualny osiągniemy, wyposażając naszą kuchnię w cały komplet należący do tej samej linii wzorniczej.

  • Metalowe pojemniki na herbaty to idealne rozwiązanie szczególnie dla miłośników tego napoju. Czarna, zielona, czerwona czy biała posiada swój wyjątkowy smak i walory odżywcze. Pojemnik Inspirio znakomicie przechowa ulubiony napój, pozwalając nam do woli rozkoszować się jego aromatem. Wymiary: dł.: 11,5 cm, szer. 11,5 cm, wys.: 14 cm. Cena: 12,99 zł.
  • Pojemniki na cukier świetnie prezentują się w każdej kuchni dzięki połączeniu dwóch praktycznych materiałów: metalu i drewna bambusowego. Pokrywa z uszczelką łatwo się podnosi i równocześnie chroni zawartość przed wilgocią i rozsypaniem, co jest bardzo ważne zwłaszcza w przypadku sypkich produktów, których usuwanie z podłogi zajmuje dużo czasu. Wymiary: dł.: 11,5 cm, szer. 11,5 cm, wys.: 14 cm. Cena: 12,99 zł.
  • Jeśli cenimy dobrą kawę i chcemy, by zawsze kusiła nas wspaniałą wonią, warto umieścić ją w specjalnych pojemnikach. Estetyczne, wyposażone w pokrywy bambusowe z uszczelkami sprawią, że kawa zachowa swój niepowtarzalny zapach i smak. Wymiary: dł.: 11,5 cm, szer. 11,5 cm, wys.: 14 cm. Cena: 12,99 zł.

Pachnący, lekko chrupiący chleb to jeden z niewielu przysmaków, jakie towarzyszą nam codziennie. Funkcjonalne chlebaki Inspirio przechowają bochenki pysznego chleba, bułki oraz inne wypieki na przykład herbatniki czy pierniki. Wraz z pozostałymi pojemnikami o tym samym wzorze i barwie utworzą niezwykle dekoracyjny kuchenny zestaw. Wymiary: dł.: 33 cm, szer.: 18 cm, wys.: 15,5 cm. Cena: 47,98 zł. 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe