piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Pozbądź się grzybów i pleśni. ATLAS MYKOS NR 1 skutecznie walczy z nalotami
ATLAS MYKONOS NR 1

Pozbądź się grzybów i pleśni. ATLAS MYKOS NR 1 skutecznie walczy z nalotami

WYKOŃCZENIE / Chemia budowlana / 2021-03-02 13:46:33

Kiedy w łazience pojawią się pleśń i grzyby, trzeba działać szybko. W dezynfekcji sprawdzi się ATLAS MYKOS NR 1. Preparat działa niezwykle skutecznie, dlatego warto go używać w każdym domu.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEA

W pomieszczeniach mokrych –  łazienkach, kuchniach i pralniach – panuje specyficzny mikroklimat. Chodzi m.in. o wysokie temperatury i dużą wilgotność powietrza. Jak zatem poradzić sobie z pojawiającymi się na powierzchniach niepożądanymi nalotami lub nie dopuścić do ich powstawania?

Czyszczenie bez matowienia i wyświecania powierzchni

Powierzchnie trzeba wyczyścić preparatem, który doskonale nadaje się do doraźnej lub profilaktycznej dezynfekcji powierzchni wanien, kabin prysznicowych, posadzek w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, powierzchni zewnętrznych (np. balkonów). Takim jest ATLAS MYKOS NR 1. Likwiduje on skutki działania grzybów, pleśni, porostów, glonów, mchów i bakterii. Sprawdzi się przy czyszczeniu powierzchni uszczelniaczy silikonowych lub poliuretanowych, na spoinach i innych materiałach budowlanych. Co bardzo ważne – nie powodując zmiany koloru, matowienia czy wyświecenia.

Szybki, skuteczny, łatwy w użyciu

ATLAS MYKOS NR 1 działa szybko i skutecznie, dzięki atomizerowi jest przy tym łatwy w użyciu. Preparat należy dozować równomiernie i obficie, aż do całkowitego zwilżenia powierzchni, następnie pozostawić na co najmniej 6-12 godzin. Po tym czasie zanieczyszczenia można już usunąć. ATLAS MYKOS NR 1 to preparat który skutecznie niszczy mikroorganizmy na czyszczonej powierzchni w różnej fazie ich rozwoju. Mało tego, odkażone miejsca można pokrywać m.in. farbami, tynkami i płytkami ceramicznymi. Malowanie oraz inne prace wykończeniowe na powierzchniach, na których zastosowano ATLAS MYKOS nr 1, można prowadzić nie wcześniej niż po 48 godzinach od użycia preparatu, po całkowitym ich wyschnięciu.

ATLAS MYKOS NR 1 jest dostępny w wygodnym opakowaniu z atomizerem o pojemności 0,5 litra. Więcej informacji na temat produktu znaleźć można na stronie internetowej www.atlas.com.pl.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe