piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Porcelana w kolorach lata!

Porcelana w kolorach lata!

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2024-06-21 10:39:26

Kolekcja Limonetti, inspirowana południem Włoch, wnosi do wnętrza śródziemnomorski klimat i radość życia. Jej design łączy motywy cytryn, mozaikowe wzory oraz przepiękne odcienie turkusowego morza. Ta najnowsza propozycja od marki Villa Italia, zatrzyma wspomnienia wakacyjnych chwil relaksu.

Polecane sklepy

allegro

Motywy cytryn

Cytryny są symbolem południowych Włoch, zwłaszcza wybrzeża Amalfi, gdzie rosną w obfitości na tarasowych plantacjach. Na porcelanie motyw cytryn pojawia się w postaci delikatnych wzorów, które oddają świeżość i soczystość owoców. Dodają zastawie stołowej koloru i energii, wprowadzając do wnętrza odrobinę słońca i letniej atmosfery, bez względu na porę roku.

Mozaikowe wzory

Mozaika to tradycyjna forma zdobienia, która ma swoje korzenie w starożytności, a na południu Włoch osiągnęła mistrzostwo. Na porcelanie wzory przybierają formę skomplikowanych, geometrycznych kompozycji, które odzwierciedlają bogatą historię i kulturę regionu. Mozaika w kolorach błękitu, żółci i bieli dodaje porcelanie elegancji i klasy, czyniąc ją nie tylko praktycznym przedmiotem, ale i ozdobą stołu.

Kolor morza

Kolor niebieski, który dominuje w designie kolekcji, nawiązuje do krystalicznie czystego nieba i turkusowych wód Morza Tyrreńskiego. Odcienie błękitu, od jasnych pastelowych tonów po głębokie, intensywne barwy, tworzą na powierzchni porcelany wrażenie przestrzeni i spokoju.

Kolekcja Limonetti wykonana jest z porcelany NBC (New Bone China). To idealna propozycja porcelany do codziennego, domowego użytku, odpowiednia do zmywarki i kuchenki mikrofalowej.

W skład kolekcji Limonetti wchodzą zestawy obiadowe na 6 osób (19 elementów), filiżanki i kubki.

Zobacz całą kolekcję na stronie producenta https://www.villaitalia.pl/category/zastawa-stolowa-kolekcje-limonetti

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe