piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Porcelana, która potrafi zaskoczyć!

Porcelana, która potrafi zaskoczyć!

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2022-09-06 10:28:46

Z czym kojarzy nam się porcelana? Elegancja, tradycja, prestiż to tylko niektóre z haseł, które zapewne jako pierwsze przyszłyby nam do głowy. A co w sytuacji, gdyby dodać do tego zestawu jeszcze nowoczesny charakter i oryginalny projekt? Taka jest porcelana od Ćmielów Design Studio, niezwykle nowatorskiej i eksperymentalnej marki, nad którą czuwa znany na świecie artysta i ceramik, Marek Cecuła. W tym artykule zwrócimy uwagę na najbardziej unikalne egzemplarze przygotowane przez twórców brand’u. Zobaczcie sami! 

Każda porcelana jest wyjątkowa. Szczególnie to widać na przykładzie czołowych polskich producentów, a zwłaszcza na podstawie obiektów pochodzących od Ćmielów Design Studio, które wyróżniają się na tle innych serwisów porcelanowych. Dlaczego?

Ćmielów Design Studio i porcelana, która zaskakuje

Można mówić wiele na temat idealnej zastawy stołowej. Można też w kilku zgrabnych słowach określić jej piękno i zwrócić uwagę na oryginalną formę. Ważne, by zdać sobie sprawę, jak cudowna jest porcelana, która powstaje z zamiłowania do tworzenia oryginalnych przedmiotów.

Taka jest właśnie porcelana Ćmielów Design Studio, która powstaje pod okiem wspomnianego już Marka Cecuły. Ceramika to nie tylko jego zawód i sposób na życie, ale przede wszystkim pasja, która umożliwia eksperymentowanie i tworzenie wyjątkowych linii produktów. Wystarczy spojrzeć na kilka przykładów. Serwis z kolekcji Natura, solniczka i pieprzniczka (kol. Rock&Salt) przypominająca kamienie , czy zestaw do herbaty (kol. Pogięta)  przypominający zgnieciony papier lub pogiętą blachę – takich rozwiązań z pewnością nie znajdziemy w popularnych sieciówkach.

Tę porcelanę niewątpliwie można określić mianem wyjątkowej, a dzięki doświadczeniu twórców – również funkcjonalnej. Możemy mieć pewność, że z każdym rokiem, będzie ona zyskiwała na wartości niczym dzieło sztuki, a o jej niezawodnym pięknie decyduje oryginalna forma. Wszystkie warianty przedstawionej porcelany dostępne są na: https://porcelana.pl/

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe