piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
PIU Design proponuje drzwi ukryte w ścianie

PIU Design proponuje drzwi ukryte w ścianie

SYPIALNIA / Szafy / 2017-04-12 08:24:00

Dobrze znane z polskich domów drzwi z gzymsami, geometrycznymi przeszkleniami i  widocznymi ościeżnicami powoli odchodzą do lamusa. Były one we wnętrzach jednym z symboli szalonych lat 90-tych, kiedy dla Polaków synonimem luksusu było to, co kolorowe i zdobne. Z perspektywy czasu okazało się, że to prosta i przemyślana forma jest ponadczasowa, a w naszych mieszkaniach i domach znajduje zastosowanie złota zasada „less is more” (mniej znaczy więcej). Ostatnie lata pokazują, że zdobne drzwi ustępują miejsca nowoczesnym skrzydłom drzwiowym, zlicowanym ze ścianą (czyli pozbawionym mało estetycznych opasek wokół drzwi).

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Tego typu rozwiązania ma w swojej ofercie firma PIU Design, która specjalizuje się w produkcji drzwi bez ościeżnicy. Kolekcja PIU Invisible Line daje dodatkowo klientowi możliwość zgrania kolorystyki i sposobu wykończenia drzwi i ściany. Drzwi PIU Design można pomalować tą samą farbą lub obłożyć tą samą tapetą, co ścianę w której są osadzone. Dzięki temu uzyskujemy efekt drzwi całkowicie ukrytych w płaszczyźnie ściany.  Tego typu system drzwiowy oferuje niesamowitą swobodę w zakresie aranżacji domowej przestrzeni. Gdy konkretny kolor lub wzór tapety znudzi nam się po dwóch czy trzech sezonach, drzwi  bez problemu  możemy wykończyć innym odcieniem farby lub motywem dekoracyjnym. Rozwiązanie zaproponowane przez PIU Design jest  bardzo praktyczne. Dotychczas rozwiązanie określane mianem „drzwi ukrytych” było stosunkowo drogie, a co za tym idzie mało dostępne. Firma PIU Design dysponuje autorską technologią i własną linią produkcyjną tego typu rozwiązań, dzięki czemu produkt oferowany jest w przystępnej cenie .

Kilka słów o drzwiach z kolekcji PIU Invisible Line:

Linia drzwi z aluminiową ościeżnicą i skrzydłem w drewnianej konstrukcji w podkładzie poliuretanowym lub laminacie do pomalowania farbą ścienną lub tapetowania. System drzwi zamówić można w trzech różnych grubościach: model 4.5 standard, model 4.5 standard plus lub model 5.0. Produkt dostępny jest w kilku wysokościach, od 206 do 240 cm  oraz szerokościach - 70, 80 lub 90 cm.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe