piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Piekarnik do zabudowy – czy może stać obok zmywarki?

Piekarnik do zabudowy – czy może stać obok zmywarki?

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2020-08-12 10:07:53

Większość gospodyń na co dzień korzysta z piekarnika. Można w nim upiec ciasto lub mięso i podgrzać posiłek. Na rynku są obecnie piekarniki gazowe i elektryczne, jednak to te ostatnie cieszą się wyjątkową popularnością wśród konsumentów. Plusem urządzeń na prąd jest możliwość umieszczenia ich w zabudowie kuchennej. Jaki piekarnik jest najlepszy i czy można go zabudować obok innych urządzeń?

Jakie piekarniki do zabudowy można kupić w sklepach?

Na sklepowych półkach jest szereg modeli piekarników do zabudowy, które możemy umieścić w kuchni. Większość z nich ma bardzo przydatne funkcje dodatkowe, co umożliwia ich użytkowanie na kilka sposobów. Piekarnik do zabudowy to też bardzo dobre rozwiązanie do małych kuchni, gdzie liczy się oszczędność miejsca. Jeśli nie wiesz, czym różnią się poszczególne modele i jaki piekarnik do zabudowy kupić, przeczytaj nasz poradnik. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę przed zakupem.

Elektryczne piekarniki do zabudowy sprzedaje się w dwóch szerokościach: 45 lub 60 centymetrów. Można je także łączyć z innymi urządzeniami, np. mikrofalówką, co pozwala znacznie zoptymalizować przestrzeń. Są one trochę droższe, niż standardowe, ale z kolei bardzo funkcjonalne. Zaletą piekarnika do zabudowy jest możliwość umieszczenia go w jednej półce z innymi sprzętami. Nie ma przeciwwskazań, aby stały one blisko siebie. Tak jest np. w przypadku sprzętów do zmywania. Nie wiesz, jaką zmywarkę kupić, żeby ją tak ustawić? Obecnie nie ma z tym żadnego problemu, ponieważ w sprzedaży są gotowe zestawy piekarników razem ze zmywarkami. Przy małej powierzchni to optymalne rozwiązanie.

Ile kosztują piekarniki do zabudowy?

Piekarnik do zabudowy można kupić już za ponad 1000 złotych. Cena zależy od parametrów technicznych, funkcji oraz marki urządzenia. Tanie sprzęty nie mają zbyt wielu funkcji dodatkowych i nie są łączone z innymi urządzeniami kuchennymi. Te bardzo funkcjonalne są droższe – zapłacimy za nie ponad 2000 złotych. Najbardziej efektywne i przydatne są piekarniki-zmywarki, ale ich zakup wiąże się z jeszcze większym wydatkiem. Koszt zakupu jest jednak jednorazowy, a sprzęt jest wart swojej ceny. Każdy z producentów oferuje konsumentowi ponadto gwarancję, która działa w przypadku jakiekolwiek uszkodzenia, jeśli nie powstało ono z winy kupującego.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe