piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Perfekcja i funkcjonalność do sześcianu – reflektory oświetleniowe Kuboid marki LND
fot. [LND]

Perfekcja i funkcjonalność do sześcianu – reflektory oświetleniowe Kuboid marki LND

WYKOŃCZENIE / Oświetlenie / 2021-10-05 10:06:50

Gdy zapada wieczór, otoczenie zmienia swoje oblicze. To, co niewidoczne za dnia, staje się jasne po zmroku. Do gry wkraczają wyjątkowi scenarzyści. Rzucając światło na oryginalne elementy architektury zewnętrznej, projektują nastrojową przestrzeń. Reflektory Kuboid marki [LND] dzieląc się swoją doskonałością kształtu i prostotą formy, nadają bryle budynku nowy wymiar.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

W świetle reflektorów

Główną rolą projektorów oświetleniowych jest eksponowanie uroku obiektów oraz podkreślanie ich walorów estetycznych. Te rozwiązania to sprawdzony sposób na wydobycie charakterystycznych wyróżników fasady budynków, struktury, elementów zdobniczych czy unikatowych, a nawet zabytkowych cech. Dzięki nim możemy doświetlić wybrane strefy otoczenia, a także – w subtelny sposób wydobyć z mroku mniejszą architekturę ogrodową – fontanny, drzewa i krzewy. Przykładem tego typu rozwiązań są reflektory zewnętrzne włoskiej marki [LND].

Magia prostoty

Seria Kuboid została stworzona zarówno z myślą o obiektach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Przemyślana, kompaktowa i minimalistyczna forma sprawia, że w nieinwazyjny sposób integrują się z otoczeniem i architekturą zewnętrzną – o różnym stylu i charakterze.

Kuboid marki [LND] to projektory z opcją montażu ściennego, sufitowego i podłogowego – także bezpośrednio w gruncie. Sześcienny korpus, dostępny w wykończeniu proszkowym czarnym, białym, grafitowym i oksyda, jest regulowany w zakresie 120° na osi poziomej i 90° na osi pionowej. Dzięki temu bez większych trudności możemy ustawiać kąt padania strumienia światła – w zależności od oczekiwanego efektu. Reflektory dostępne są w trzech wymiarach – 90, 120, 160, w wariancie ze szkłem mlecznym i opalowym, a także z wiązką światła punktowego, kątowego (30°, 45°) oraz rozproszonego.

Stopień ochrony IP67 oznacza z kolei, że projektory Kuboid marki [LND] są odporne na szczególne warunki zewnętrzne, takie jak pył czy chwilowe zanurzenie. Są zatem idealnym wyborem do oświetlania przestrzeni wokół domu - fasad, werand, wejść, i  podkreślania unikalnych walorów architektonicznych.

Produkty marki [LND] dostępne są w sklepie internetowym www.lnd.pl

O marce [LND]:

[LND] to znana włoska marka oświetlenia zewnętrznego należąca do Landa Illuminotecnica, będącej częścią grupy Bugatti La San Marco S.a.p.a. Początki działalności firmy sięgają roku 1987, kiedy to w Lumezzane - malowniczej miejscowości na północy Włoch, rozpoczęto produkcję opraw oświetleniowych do użytku zewnętrznego. Do chwili obecnej cała produkcja odbywa się w zakładach zlokalizowanych we Włoszech, co pozwala na nieustanne monitorowanie wszystkich etapów procesu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kompleksowej ofercie, wykwalifikowanym zespołom projektowym oraz sprawdzonej i nowoczesnej technologii, firma ugruntowała swoją pozycję na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Znakiem rozpoznawczym produktów [LND] jest nowoczesny design, szeroka i kompletna gama rozwiązań oświetleniowych dostosowanych do architektury budynków. Minimalistyczne wzornictwo idzie w parze z najnowszą technologią oraz solidnością i ponadczasową funkcjonalnością. Od lat marka [LND] wyznacza trendy w oświetlaniu architektury zewnętrznej.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe