piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Paged - nowości Salone del Mobile 2016

Paged - nowości Salone del Mobile 2016

MEBLE / Stoły i stoliki / 2016-04-19 13:17:00

Paged na kwietniowych targach Salone del Mobile 2016 zaprezentował ponad dwadzieścia nowych wzorów. Znakomita większość nowości to siedziska o wyjątkowo uniwersalnym charakterze, które przeznaczone są do: biur, hoteli, restauracji oraz stanowisk home office.

Polecane sklepy

allegro

Strategicznym celem Pagedu jest konsekwentne budowanie autorskiej i unikalnej oferty. W tym roku na targach w Mediolanie marka zaprezentowała nową odsłonę swoich kolekcji. Główną ich część stanowi ponad dwadzieścia nowych wzorów uzupełniających już istniejące linie mebli. Krzesła i fotele wzbogacono o obrotowe stalowe podstawy oraz stelaże o regulowanej wysokości, w tym wyposażone w kółka. Stanowi to nowość w ofercie Paged Collection, którą wprowadzono głównie z myślą o przestrzeni typu „soft office”.

Modele, powstałe pod kreatywnym nadzorem Tomka Rygalika, są odpowiedzią na zmiany w projektowaniu i aranżacji współczesnej przestrzeni biurowej. Obecnie wiele firm, chcąc przyciągnąć pracowników, tworzy coraz bardziej jakościowe miejsca pracy, a biura stają się mniej sformalizowane. Aranżowane są w nich miejsca spotkań dla pracowników, sprzyjające kreatywności i pracy zespołowej. W ten sposób wykształciła się nowa kategoria mebli łączących charakter biurowy z domowym, poprzez użycie tradycyjnych naturalnych materiałów jak drewno oraz zastosowanie miękko tapicerowanych powierzchni. Ta uniwersalna kategoria mebli sprzyja tworzeniu przestrzeni o przyjaznym charakterze. Propozycje Paged Collection odpowiadają na zapotrzebowanie na meble nowego typu. Wyjątkowo uniwersalny charakter siedzisk sprawia, że znajdą swoje zastosowanie również w hotelach, restauracjach oraz w domowych stanowiskach biurowych.

W trakcie targów odbyła się również premiera dwóch całkowicie nowych kolekcji. Tomek Rygalik zaprojektował serię siedzisk K4. Natomiast Jadwiga Husarska stworzyła kolekcję siedzisk Aldo. [[[zdjecie,8651,duze]]]

Na stanowisku marki zaprezentowane zostały również dwie najnowsze kolekcje mieszkaniowe: Lorem projektu Nikodema Szpunara oraz Tove autorstwa Piotra Kuchcińskiego. Nowe systemy mają modułową konstrukcję oraz uniwersalne współczesne wzornictwo. Zaprojektowane zostały głównie z myślą o rynkach międzynarodowych.

[[[zdjecie,8650,duze]]]

Tegoroczna prezentacja Pagedu odbyła się w prestiżowym pawilonie 12 na powierzchni 155 mkw., czyli niemal dwukrotnie większej niż w roku ubiegłym. Stanowi to kolejny awans marki w międzynarodowej branży wnętrzarskiej. Stał się on możliwy dzięki decyzji rady programowej organizatora targów COSMIT spa, która doceniła konsekwentne budowane przez Paged autorskiej, zaawansowanej jakościowo i wzorniczo oferty.

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe