piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Oto nowy Bo Pedal Bin z 1, 2 lub 3 wyjmowanymi wiaderkami

Oto nowy Bo Pedal Bin z 1, 2 lub 3 wyjmowanymi wiaderkami

KUCHNIA / Inne / 2018-04-09 13:26:01

Szukasz eleganckiego sposobu na segregację śmieci? Poznaj nowy pojemnik na odpady Bo Pedal Bin! Bo Pedal Bin nie tylko wspaniale wygląda, ale jest też idealnym sposobem na segregację odpadów w domu. Jest dostępny w aż ośmiu pięknych kolorach. W zależności od modelu, możemy wybrać Bo Pedal Bin z 1, 2 lub 3 wyjmowanymi wiaderkami do segregacji.

Polecane sklepy

allegro
  • 1, 2, 3, segregujesz Ty!

W środku kosza Bo Pedal Bin mieszczą się aż 3 wiaderka wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, co sprawia, że Bo idealnie sprawdza się przy sortowaniu odpadów. Wybierz jeden pojemnik o pojemności 36 litrów, zestaw dwóch pojemników o pojemnościach 11 i 23 litrów lub zestaw trzech pojemników, każdy 11-litrowy. Brabantia oferuje też idealnie dopasowane worki PerfectFit z kodowaniem kolorystycznym.

  • Przywitaj się z Bo!

Kosz Bo Pedal Bin jest dostępny w 8 pięknych odcieniach, w tym w dwóch kolorach mineralnych. Teksturowane kolory – czerwony i złoty stanowią część kolekcji Sense of Luxury. Ale Bo to coś więcej niż świetny wygląd! Zajmuje niewiele miejsca
i idealnie dopasowuje się do ściany lub szafki. Nieprzepuszczająca zapachów pokrywa otwiera się przy dotknięciu stopą i dzięki funkcji stay open pozostaje otwarta tak długo, jak zechcesz. Antypoślizgowe nakładki zapobiegają zarysowaniu podłogi i stabilizują kosz.

  • Z miłością i czułością

Bo Pedal Bin pomaga w dbaniu o naszą planetę. Sam też się do tego przyczynia. Jak wiele produktów firmy Brabantia, Bo Pedal Bin jest certyfikowany przez firmę Cradle-to-Cradle®. Spełnia surowe wymagania dotyczące ponownego wykorzystania materiałów, energii odnawialnej, zarządzania zasobami wodnymi i sprawiedliwości społecznej. Ponadto, każdy sprzedany Bo Pedal Bin to darowizna na rzecz The Ocean Cleanup.

Kosz Bo Pedal Bin jest dostępny w 8 kolorach: białym, czerwonym, żółtym, platynowym, czarnym macie, stalowym, złotym i szarym. Cena od 649 do 849 zł w zależności od koloru.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe