piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Ogień w niezwykłej oprawie - debiut ogrzewaczy gazowych ze spieku kwarcowego
Kratki.pl_Ogrzewacz gazowy Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych

Ogień w niezwykłej oprawie - debiut ogrzewaczy gazowych ze spieku kwarcowego

WYKOŃCZENIE / Ogrzewanie i chłodzenie / 2020-07-27 11:22:40

Do tworzenia wyjątkowych rzeczy potrzeba odwagi projektanta, najwyższej jakości materiałów oraz wypracowanej przez pokolenia technologii. Dodatkowo ważne jest wyczucie stylu i rozumienie klasycznych kanonów piękna. Tak powstaje coś unikatowego. I do tej kategorii należy zaliczyć nowość marki Kratki: ogrzewacze gazowe Patio z zachwycającą wizją ognia, dodatkowo podkreśloną obudową z naturalnego spieku kwarcowego. Ten duet zestawił naturalne piękno ognia z niezwykłą fakturą i kolorystyką płyt wielkoformatowych. Całość zadziwia i zachwyca.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

W jak wyjątkowość

Debiutujące ogrzewacze gazowe Patio oraz Patio Mini to propozycja dla tych, którzy marzą o tym, by przeprowadzić szybką i piękną metamorfozę swojego ogrodu, balkonu czy tarasu. To, co wyróżnia premierowe modele polskiego producenta, to nie tylko zachwycająca wizja ognia oraz elegancka minimalistyczna obudowa jedynej w swoim rodzaju „lampy ogrodowej”, ale wykończenie dolnej części ogrzewacza spiekiem kwarcowym. Marka Kratki zadbała o to, by nowości w ich portfolio zdecydowanie zapadały w pamięć, wpisując się jednocześnie w aktualne wnętrzarskie trendy i spełniając nawet najbardziej wygórowane oczekiwania w kontekście funkcjonalności. Niezwykłe zestawienie igrających płomieni ognia i niecodziennej faktury spieku tworzy spektakl, w którym główną rolę gra piękno.

P jak piękno

Wyjątkowy, czasem hipnotyzujący wręcz blask ognia potrzebuje wybitnej oprawy. Dla miłośników minimalizmu idealnym wyborem będą ogrzewacze Patio z obudową w kolorze Calce Antracite w tak modnym obecnie antracycie. Uniwersalnym rozwiązaniem będą także modele w ponadczasowej czerni i nieco tajemniczej szarości (Patio ze spiekiem kwarcowym Naturali Pietra Grey czy Nero Assoluto). Zwolennikom jasnej palety barw z pewnością do gustu przypadnie ogrzewacz gazowy wykończony obudową w rozbielonej szarości z widocznymi nutami bieli (Patio ze spiekiem Fokos Sale lub Naturali Ossidiana Vena Chiara), chociaż niekwestionowanymi bohaterami tej serii pozostają ogrzewacze, których obudowa została wykonana z płyt wielkoformatowych z kolekcji Filo. Wyróżnia je niecodzienna faktura przypominająca gęsto plecioną tkaninę z metalicznym połyskiem. Błyszcząca konstrukcja tworzy niepowtarzalny spektakl z naturalnymi promieniami światła oraz z blaskiem ognia ogrzewacza Patio.

K jak komfort

Oprócz zachwycającego designu, premierowe modele ogrzewaczy gazowych są także wyjątkowo łatwe w użyciu. Do ich uruchomienia wystarczy jedno kliknięcie, a obsługa pozostaje intuicyjna. Warto podkreślić, że urządzenia marki Kratki nie wymagają specjalistycznego sprzętu i środków do czyszczenia. Szyby się nie zadymiają, a spieki kwarcowe to materiał słynący ze swej odporności na uszkodzenia, zarysowania i zabrudzenia. Dodatkowo, nie szkodzi im wysoka temperatura, mróz, wilgoć czy woda. Komfortowe użytkowanie ogrzewaczy gazowych to także gwarancja 100% bezpieczeństwa. Bezawaryjną pracę urządzenia gwarantują zawór przechyłowy, czujnik termopary orz specjalnie zaprojektowany sterownik. Wieloletnie doświadczenie i wiedza polskiej marki pozwala na tworzenie produktów o oryginalnym wzornictwie przy zachowaniu najwyższej dbałości w kontekście bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

E jak ekologia

Ogrzewacze gazowe spalają czyste paliwo czyli gaz propan butan lub czysty propan nie przyczyniając się tym samym do powstania smogu i pogarszania jakości powietrza. Wykorzystane w modelach Patio i Patio Mini spieki kwarcowe, także nie wydzielają do atmosfery żadnych substancji szkodliwych gdyż są produktem naturalnym powstającym z mieszaniny iłów łupkowych, granitu, kwarcu i pigmentów ceramicznych. Ogrzewacze gazowe Patio oraz Patio Mini z obudową wykonaną ze spieków kwarcowych to idealny dowód na to, że naturalne piękno ognia zamknięte w niezwykłej formie wielkoformatowych płyt o niezwykłej fakturze i barwie, może wciąż na nowo zaskakiwać i zachwycać. Marka Kratki po raz kolejny udowadnia, że potrafi tworzyć prawdziwe dzieła sztuki z ogniem w roli głównej.

Ceny:

Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych ze sterowaniem manualnym – 3 900 zł

Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych ze sterowaniem automatycznym – 5 900 zł

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe