piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Od pomysłu do realizacji - innowacyjne grzejniki od 3THERMO

Od pomysłu do realizacji - innowacyjne grzejniki od 3THERMO

WYKOŃCZENIE / Ogrzewanie i chłodzenie / 2016-07-04 13:27:00

Istotą każdego nowego produktu, jaki trafia na rynek jest spełnienie konkretnych oczekiwań. W dobie innowacji ciężko jest stworzyć produkt, który dzięki swoim walorom szybko osiągnie sukces. To jednak udało się specjalistom z firmy 3THERMO, dzięki którym każda przestrzeń ma szansę zyskać efektywne źródło ciepła. Mowa bowiem o nowoczesnych grzejnikach podtynkowych.
 

Polecane sklepy

allegro

Już na etapie projektowania wiele uwagi poświęca się na wyposażenie przestrzeni w efektywne źródła ciepła. Dobór odpowiedniej instalacji grzewczej oraz rozmieszczenie grzejników, tak by dostarczały jak najwięcej ciepła, jest zadaniem trudnym. Trudnym, bowiem wnętrze ma być praktyczne a grzejniki mają najmniej ograniczać swobodę urządzania. - Zastosowanie grzejników płaszczyznowych znane jest już od bardzo dawna. 3THERMO opracowało innowacyjną technologię pozwalającą na umieszczenie grzejników podtynkowych w ścianach przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności przegród. Dzięki naszym rozwiązaniom ściany stają się nie tylko źródłem ciepła, ale mogą też być ozdabiane obrazami bez obaw o zniszczenie instalacji poprzez nawierty - mówi Patryk Nowakowski z firmy 3THERMO.

Grzejnik podtynkowy 3THERMO to unikatowa technologia grzewcza, dzięki której ściana domu staje się aktywną przegrodą termiczną. W przeciwieństwie do popularnych rozwiązań płaszczyznowych system ten nie wprowadza wody pod warstwę tynku czy posadzkę. Dzięki temu ryzyko zalania ściany czy podłogi zostaje wyeliminowane. - Grzejnik jest inteligentnym połączeniem zalet systemów tradycyjnych i nowoczesnych rozwiązań płaszczyznowych. Cechą indywidualną tego produktu jest prostota i niezawodność znana z tradycyjnych grzejników wiszących oraz prozdrowotnych i ekonomicznych atutów systemów płaszczyznowych - dodaje Filip Czyżewski. Rozwiązania 3THERMO powstały z myślą o spełnieniu oczekiwań wszystkich, których cenią wygodę i praktyczność nowoczesnych systemów grzewczych. Dzięki unikalnej technologii grzejniki podtynkowe 3THERMO są gwarancją ciepła przyszłości. Więcej informacji na temat rozwiązań firmy 3THERMO znaleźć można na www.3THERMO.com.

[[[zdjecie,9311,duze]]]

źrodło: 3thermo/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe