piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowości techniki grzewczej marki FERRO - zestawy termostatyczne

Nowości techniki grzewczej marki FERRO - zestawy termostatyczne

WYKOŃCZENIE / Ogrzewanie i chłodzenie / 2020-09-08 10:57:32

Zestaw prosty ZTMN01 oraz kątowy ZTMN02 to najnowsze generacje znanych z oferty FERRO zestawów termostatycznych ZTM01 i ZTM02, udoskonalone o dodanie regulacyjnego zaworu termostatycznego z możliwością zadawania nastawy wstępnej w miejsce regulacyjnego zaworu termostatycznego bez możliwości zadawania nastawy wstępnej. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Dzięki temu możliwe jest precyzyjne dobranie oporu hydraulicznego zaworu i zrównoważenie hydrauliczne instalacji, a także wyregulowanie przepływu czynnika grzewczego zgodnie z wartością projektową dla każdego grzejnika.

Głowica termostatyczna oferowana w zestawie posiada możliwość jednostronnego blokowania zakresu nastaw. W ten sposób można zapobiec nieautoryzowanej ingerencji w nastawienia temperatury i uniemożliwić np. całkowite otwarcie głowicy. Dodatkowo, przy zastosowaniu blokady demontażu głowicy termostatycznej GT-LOCK1, możliwe jest obustronne zablokowanie zakresu nastaw.

Dekoracyjne zestawy termostatyczne i ręczne w kolorze antracytu

Zawory grzejnikowe i głowice termostatyczne zapewniają właściwą regulację mocy grzejnika, ale mogą być też jego ozdobą, wpasowując się indywidualny styl pomieszczenia. FERRO proponuje zestawy grzejnikowe, zarówno termostatyczne, jak i ręczne, w trzech wykończeniach: biały, chrom i antracyt.

Ponadto dostępne są same głowice termostatyczne w tych wykończeniach, jak również w dodatkowej wersji – w wykończeniu białym z chromowanym pokrętłem.

Zestawy termostatyczne, pracujące w maksymalnej temperaturze 100°C i ciśnieniu 10 bar występują w czterech wersjach. Wszystkie wyposażono w głowicę termostatyczną z przyłączem M30x1,5. Ma ona 5-stopniową skalę regulacji w zakresie temperatur od 9 do 30°C. Może pracować w maksymalnej temperaturze otoczenia do 50°C a jej ochrona przeciwzamrożeniowa jest zapewniana na poziomie ok. 9°C.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe