piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowość w systemie GALECO Bezokapowy!

Nowość w systemie GALECO Bezokapowy!

WYKOŃCZENIE / Dach i elewacja / 2017-07-03 08:02:00

Najbardziej pożądany przez architektów i klientów system rynnowy został po raz kolejny wzbogacony o nowe elementy. Na życzenie inwestorów i dekarzy firma Galeco wprowadziła do oferty narożnik wewnętrzny i zewnętrzny do maskownicy doczołowej.

Polecane sklepy

allegro

System Galeco BEZOKAPOWY został stworzony z myślą o najnowszych trendach architektonicznych. Znajduje on zastosowanie w projektach domów, w których okap kończy się na równi ze ścianą zewnętrzną budynku.

Efektywny i estetyczny

W systemie Galeco BEZOKAPOWY rury spustowe o prostokątnym kształcie montowane są w warstwie ocieplenia. Wysoka szczelność rozwiązania wraz z innowacyjnym profilem zapewniają efektywność w odprowadzaniu wody oraz ochronę przed zalaniem. System bezokapowy stanowi wysokiej jakości uzupełnienie projektów spod znaku skandynawskiego designu, gdzie dominuje wyrazista linia i minimalizm. Dostępne w kolorze czarnym i grafitowym elementy doskonale współgrają z najmodniejszymi odcieniami oblachowania dachowego i okiennego, dzięki czemu architekt z łatwością zaprojektuje spójny, harmonijny wygląd elewacji.

Na życzenie

Na życzenie fachowców korzystających z systemu bezokapowego, firma Galeco wprowadziła nowe elementy - narożnik wewnętrzny i zewnętrzny. Łuki są zagięte pod kątem 90°. Pomogą one w bezproblemowym montażu maskownicy doczołowej
w załamaniach budynku i na dachach wielospadowych. W ten sposób każdy fragment systemu rynnowego będzie gładko połączony, tworząc eleganckie i oryginalne wykończenie.

źródło: galeco/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe