piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowoczesny i ponadczasowy „total look”
ZAJC

Nowoczesny i ponadczasowy „total look”

KUCHNIA / Meble / 2022-03-04 14:45:37

Do uzyskania eleganckiej aranżacji czasami wystarczy minimum środków. Najważniejszy jest umiejętny dobór materiałów i precyzja wykonania. 

Polecane sklepy

allegro

Spokojna elegancja zdefiniowana przez odcienie szarości i ocieplona drewnem.

Monochromatyczne wnętrza stają się coraz bardziej popularne, dzięki działającej kojąco atmosferze. Często wybór pada na paletę beży. Ale szarości mają również rzeszę zwolenników, czego przykładem jest prezentowany warszawski apartament. 

W obszernym salonie znalazło się miejsce na reprezentacyjną kuchnię. Dostarczona przez markę ZAJC zabudowa bazuje na modelu Z1. Podświetlana witryna jest efektownym tłem dla wyspy wykończonej materiałem Dekton, do którego dobrany został odcień matowego lakieru na frontach.

Ten sam lakier pojawia się również na panelach ściennych. Ich jednolitą powierzchnię przełamuje fragment pokryty modnymi lamelami z litego dębu w kolorze naturalnym. Zawieszono na nim telewizor oraz szafkę, pokrytą również szarym matowym lakierem. Podobnie wykończone zostały przesuwne drzwi, za którymi znalazła się w pełni funkcjonalna „kuchnia brudna”, przystosowana do intensywnego gotowania. Wszystkie te elementy zostały indywidualne zaprojektowane oraz wyprodukowane na wymiar przez ZAJC www.zajc.pl 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe