piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowe kolory kolekcji do jadalni Ottawa

Nowe kolory kolekcji do jadalni Ottawa

JADALNIA / Meble / 2018-04-11 08:26:34

Duńska marka meblowa BoConcept nadaje kolekcji Ottawa, autorstwa Karima Rashida, nowe barwy: elegancki mosiądz i wytworne czarne espresso.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Wielokrotnie nagradzana kolekcja Ottawa swoją premierę miała w 2013 roku i już od samego początku zyskała uznanie za swój charakter, który Karim Rashid lubi określać mianem „zmysłowego minimalizmu”. W tym sezonie marka odświeża wygląd kolekcji nadając jej dwie nowe wersje kolorystyczne: całkowicie czarna oraz połączenie czarnego espresso z mosiądzem.

Stół i krzesła Ottawa w swoich nowych barwach dają całkowicie nowe możliwości. Klient wybierając wersję w pełni czarną otrzyma zestaw o eleganckim, minimalistycznym i monochromatycznym wyglądzie. Smukłe nogi i zaokrąglone rogi stołu dodadzą lekkości tej dramatycznej ekspresji. Z kolei wersja w połączeniu czarnego espresso z mosiądzem stworzy przyciągającą oko luksusową aranżację. Klasyczne ciepło mosiądzu wniesie w tym scenariuszu eleganckie ożywienie. Bez względu na to, na którą kombinację zdecyduje się klient, zestaw stołu i krzeseł Ottawa wniesie swój urok do każdej jadalni.

Kolekcja mebli do jadalni Ottawa to perfekcyjne połączenie komfortu i stylu, organicznej formy z architektonicznymi akcentami. Stanowi podstawę wielu nowoczesnych wnętrz na całym świecie.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe