piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowe, botaniczne tapety Muraspec
Muraspec

Nowe, botaniczne tapety Muraspec

WYKOŃCZENIE / Ściany i podłogi / 2022-05-17 19:14:23

Nazwa nowej kolekcji tapet Muraspec - BOTANICS - jest definicją estetyki, kolorów i klimatu obecnych w niej wzorów. Ted Baker, projektant serii, sięgnął do najpiękniejszych zakamarków Natury, a brytyjski producent przeniósł te inspiracje na winylowe bazy o wspaniałych tkaninowych fakturach. Tapety są już na polskim rynku, można planować dla nich miejsce we wnętrzach.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Dziewięć różnych wzorów, jeden ponadczasowy motyw: Natura. Piękno, kolor i energia przyrody przedstawione zostały przez Teda Bakera w sposób jak najbardziej dosłowny. Na tapetach są zarówno kaskady kwiatów, roślinne girlandy, kwiatowe pnącza, jak i ukwiecone łąki. Kwiaty pysznią się kolorami, obficie kwitną, zachwycają precyzją estetycznego detalu. Tkaninowe faktury, na których wydrukowane zostały tapety, podkreślają finezję wzorów i dodają okładzinom szlachetności.

Tapety Botanics, tak jak wszystkie winylowe okładziny Muraspec, mają najwyższą obiektową jakość. W określeniu „obiektowa” zawiera się suma właściwości i zalet, które sprawiają, że właśnie te tapety najlepiej sprawdzają w miejscach takich jak biura, hotele, restauracje. To na przykład wysoka wytrzymałość mechaniczna, odporność na promienie UV, możliwość mycia i czyszczenia, trudnopalność itp. Część tapet Muraspec ma też antybakteryjną powłokę Biomaster, do wszystkich można ją dodać.

Kwiatowe wzory obecne w kolekcji Botanics można podzielić na dwie kategorie: w pierwszej są wyraziste, oszałamiające kolorami i estetycznym rozmachem grafiki kwiatów i liści. Na tapetach takich jak Tranquility, Splendour, Illusion i Forager rośliny tętnią życiem, są pysznie bogate, kwitnące, często też uchwycone w ruchu.
Druga kategoria to wzory delikatne, zwiewne i eteryczne takie jak Serenity – tapeta zdobiona swobodnie ułożonymi małymi kwiatami, podana na wykwintnych kolorystycznie bazach (krem, pudrowy róż, błękitna szarość, oliwka). W podobnym klimacie utrzymane są tapety: Unity (motyle), Triumph (kwiatowe girlandy), Magical (listki tańczące na wietrze) oraz dekorowana kwiatami irysów Euphoria.
Subtelność i urodę wszystkich tapet podkreśla głębia wzoru oraz szlachetna tkaninowa faktura, która – w zależności od wzoru, jest matowa lub połyskująca.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe