piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowa odsłona Komandora

Nowa odsłona Komandora

SYPIALNIA / Szafy / 2014-09-15 15:54:00

Komandor, wiodący producent systemów do zabudowy wnętrz, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadza na rynek nową ofertę. Debiut wrześniowej odsłony asortymentu to zapowiedź nowoczesnego designu, inspirującego stylu oraz innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w systemach do zabudowy wnętrz. Komandor prezentuje najwyższą jakość oferując indywidualną usługę pod wymagającego klienta.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Komandor jest to pierwsza polska firma, która wypromowała produkt związany z systemem drzwi przesuwnych, dzięki czemu nazwa Komandor stała się synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. Polska firma obecna jest już w 38 krajach, gdzie kreuje nowoczesne wzornictwo i najlepsze trendy wnętrzarskie. Zmiany mają na celu podkreślenie podstawowych cech tej marki, jakimi są: jakość, styl, elegancja i nowoczesność. Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszyć będzie kampania reklamowa, pod hasłem "Komandor - Ekspert od zabudowy wnętrz". Kampania reklamowa rusza z początkiem września ogłaszając wielką promocję dostępną w każdym regionie Polski. Główna myśl przewodnia kampanii pod hasłem „Komandor - Ekspert od zabudowy wnętrz” ukazuje w pełni działalność firmy, ofertę i jej pozycję w branży.

Wprowadzeniu nowej ofert towarzyszy również wprowadzenie nowej identyfikacji. - Odświeżyliśmy wizerunek lecz nie zmieniamy naszych podstawowych wartości, takich jak: najwyższa jakość materiałów, perfekcyjna konstrukcja wykorzystywanych elementów, elegancja oraz funkcjonalność zabudowy wnętrz - podkreśla Tomasz Świlczewski, Dyrektor ds. Marketingu Grupy Komandor. - Komandor jest firmą o zasięgu ogólnoświatowym. Bardzo dynamiczny rozwój firmy w Polsce był dla nas motorem do dalszego działania i ekspansji na rynki zagraniczne. Od ponad dwudziestu lat sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę i sieć sprzedaży, dzięki czemu staliśmy się ekspertem od zabudowy wnętrz a marka Komandor, nierozłącznie kojarzy się z najwyższą jakością i nowoczesnym wzornictwem - dodaje Jacek Kozłowski, Prezes Grupy Komandor.

źródło: komandor/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe