piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowa kolekcja Gent od Black Red White

Nowa kolekcja Gent od Black Red White

MEBLE / Meble / 2015-05-21 11:00:00

Salon jest wizytówką domu i wnętrzem, w którym spędza się najwięcej czasu. Modny i komfortowy pokój dzienny, urządzony z wykorzystaniem nowej kolekcji Gent od Black Red White staje się oryginalnym miejscem relaksu i rozrywki. Nowoczesne rozwiązania skryte pod klasycznymi frontami mebli sprawią, że polubisz swój salon jeszcze bardziej!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Unikatowy charakter systemu Gent bazuje na rysunku słojów drewna oraz jego wyrazistej fakturze w uniwersalnym i efektownym kolorze dąb stirling. Minimalistyczna stylistyka mebli opiera się na prostocie kształtu i braku zbędnych zdobień. Drewniane nóżki mebli oraz szklane półki i przeszklenia witryn dodają bryłom lekkości i uroku. System został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, które podnoszą komfort codziennego użytkowania. Równomierne i ciche domykanie frontów oraz szuflad nie zmąci popołudniowego spokoju, a delikatne ledowe podświetlenie półek wprowadzi do wnętrza przytulną atmosferę.

Modułowy charakter kolekcji Gent pozwala na swobodne zestawianie ze sobą brył i tworzenie unikalnych i funkcjonalnych aranżacji domowych wnętrz. System Gent składa się z 10 elementów w wersji kolorystycznej dąb stirling. Praktyczne komody, witryny i szafki RTV pomogą uporządkować pokojową przestrzeń, a całość uzupełnią ława, ławka i stół Brussel.

źródło: brw/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe