piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowa ceramika i baterie Ideal Standard
Calla

Nowa ceramika i baterie Ideal Standard

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2022-07-14 17:47:01

Ceramika sanitarna Calla i armatura Joy Neo to kolejne dwie nowe linie produktów Ideal Standard, które miały swoją premierę w Mediolanie podczas czerwcowych targów Salone del Mobile. Oba projekty Studia Palomba swoją estetyką nawiązują do tradycji marki, a funkcjonalnością przenoszą w przyszłość.

Polecane sklepy

allegro

Ceramika sanitarna Calla estetycznymi korzeniami sięga do epoki wiktoriańskiej i początków produkcji ceramiki. Wyraziste, geometryczne kształty nakreślone zostały przez projektantów – Ludovicę i Roberto Palomba - mocnymi poziomymi i pionowymi liniami. W ten sposób powstał ponadczasowy estetycznie produkt, który uosabia stonowany luksus. W kolekcji Calla dostępna jest szeroka gama produktów ceramicznych, wśród których są eleganckie umywalki i postumenty, wyrafinowane toalety i bidety, a także oszałamiająca stylistycznie neoklasyczna, wolnostojąca wanna. Zwolennicy eklektycznych zestawień mają możliwość połączenia umywalek z zestawem czarnych, metalowych nóg, co nada produktowi inną tożsamość i umożliwi zintegrowanie z nowoczesnymi projektami łazienek.

Armatura Joy Neo, jak wskazuje nazwa, to ewolucja klasyki: projektanci połączyli cechy nowoczesnej, cylindrycznej kolekcji Joy z tradycyjnymi kwadratowymi podstawami oraz krzyżowymi uchwytami. Efektem tego mariażu jest nowa, wyrafinowana, ale wciąż uniwersalna estetycznie kolekcja armatury, którą można łączyć z neoklasycznymi liniami ceramiki, takimi jak Calla, ale także z bardziej minimalistycznymi, jak np. Extra.

Seria Joy Neo oferuje szeroką gamę elementów, w tym jedno- i dwuuchwytowe baterie umywalkowe, ścienne baterie umywalkowe i 3-otworowe baterie umywalkowe, a także baterie wannowe i prysznicowe. Kolekcja dostępna jest w dwóch wersjach wykończenia - Magnetic Grey i Chrom - dzięki czemu można ją dopasować do każdego wnętrza łazienki.
Mimo że kolekcja Joy Neo czerpie inspirację z przeszłości, to została zaprojektowana z myślą o przyszłości: zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują łatwość montażu i ekonomiczne użytkowanie. Dzięki zestawowi EasyFix® skracającemu czas instalacji o 30 proc. montaż armatury nie wymaga wysiłku. Z kolei regulator EcoFlow zmniejsza zużycie wody do 5 l/min, zapewniając jej bardziej zrównoważone wykorzystanie bez obniżania komfortu.

Nowe, atrakcyjne wykończenie Magnetic Grey produkowane jest przy użyciu nowoczesnej technologii PVD (Physical Vapour Deposition). PVD to cienka powłoka ochronna nakładana w warunkach próżni, która zapewnia bateriom dziesięciokrotnie większą odporność na chemikalia, zużycie, uderzenia, odbarwienia i korozję. Natomiast wykończenie SmartShine® stosowane na modelach chromowanych, zwiększa trwałość armatury i jednocześnie ułatwia czyszczenie.

Armatura Joy Neo jest już dostępna na polskim rynku, ceramika Calla zostanie wprowadzona na rynek we wrześniu 2022 roku.

Więcej informacji: www.idealstandard.pl

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe