piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Niezapomniane spotkania w wyjątkowej oprawie
Diamond Fyrklovern

Niezapomniane spotkania w wyjątkowej oprawie

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2022-01-03 12:58:17

Wieczory i spotkania, które chcemy zachować w pamięci na długo, wymagają szczególnej, olśniewającej oprawy. Zapewni ją jedyny w swoim rodzaju serwis DIAMOND marki Fyrklövern – zachwycający kształtami, zdobieniami z 18-karatowego złota oraz diamentowymi wzorami. Jest on inspirowany ponadczasowym pięknem diamentu i został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Diamenty … Co decyduje o tym, że uznajemy je za synonim luksusu i wyrafinowanego piękna? To z pewnością ich idealna harmonia, wyjątkowe szlify, oczarowujący blask. Właśnie te cechy diamentu w niezwykły sposób udało się przenieść na porcelanę DIAMOND marki Fyrklövern. A dokonał tego wspaniały duet – Gitte Dyrberg i Henning Kern, wybitni, skandynawscy projektanci biżuterii.

Serwis DIAMOND marki Fyrklövern pozwoli stworzyć olśniewającą stylem i elegancją aranżację stołu, która wzbudzi podziw wśród gości. To idealna propozycja na każdy wieczór karnawałowych spotkań oraz uroczystości w gronie najbliższych. Kolekcja DIAMOND jest utrzymana w kolorze perły i srebrzystej bieli, na tle których niezwykły efekt tworzy wzór inspirowany diamentowymi szlifami. Wrażenie luksusu potęgują ręcznie malowane zdobienia z 18-karatowego złota. Stół zastawiony porcelaną DIAMOND to kwintesencja stylu glamour w najlepszym wydaniu.

Serwis DIAMOND to szeroki wybór talerzy, salaterek i półmisków. Przyjęcia nie obędą się oczywiście bez toastów, do wznoszenia których idealnym wyborem będą kieliszki z kolekcji szkła DIAMOND. Kieliszki z tego serwisu wyróżnia delikatnie uwypuklony kształt, złote krawędzie oraz połyskująca stopa. To wyjątkowy design i mistrzowskie wykonanie.

Zachwycająca niczym diament, połyskująca blaskiem prawdziwego złota porcelana DIAMOND sprawi, że każde przyjęcie pozostanie niezapomniane!

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe