piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Najnowsze  słuchawki  prysznicowe od Deante

Najnowsze słuchawki prysznicowe od Deante

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2012-01-02 10:39:00

Słuchawki prysznicowe od Deante - TEO, WHITE, ELEGANCE i MESTENO łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Wykończone zostały w chromie, który gwarantuje ich połysk. Dodatkowym zabezpieczeniem przed zabrudzeniami i osadzaniem się kamienia jest system anti-calc. Polega on na wyposażeniu punktów natryskowych w silikonowe gumki. Nagromadzony w nich osad możemy usunąć za pomocą zwykłej gąbki.

Polecane sklepy

allegro

Funkcjonalna TEO

Ciekawe i oryginalne wzornictwo słuchawki TEO pozwala nadać nowego wyrazu każdej łazience. Jednak najlepiej wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Produkt łączy w sobie  5 różnych opcji puszczania strumienia wody. Wybierać możemy pomiędzy deszczowym, miękkim lub masującym. Ustawien ie przełącznika w pozycjach pośrednich umożliwia kombinację podstawowych funkcji.

Klasyczna WHITE

W słuchawce prysznicowej WHITE szczególną uwagę zwraca połączenie bieli z warstwą chromu. Dzięki takiemu zestawieniu produkt z pew nością zainteresuje miłośników surowych wnętrz, w których dominującą rolę odgrywa ponadczasowa stylistyka Black  & White. Słuchawka została wyposażona w 3 funkcje, pozwalające na wybór dowolnego strumienia wody. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na opcję masującą, deszczową i mieszaną.

Wyrafinowana ELEGANCE

Z jednej strony smukła linia i oszczędność w detalach - z drugiej natomiast niezwykle precyzyjny design oraz wysokiej klasy wykończenia - oto najprostszy opis słuchawki p rysznicowej ELEGANCE. Estetyka jej budowy najlepiej sprawdza się w aranżacjach luksusowych wnętrz. Średnica głowicy natryskowej ma jedynie 8cm jest więc poręczna i wygodna. Ponadto, przełącznik, w który została wyposażona - pozwala na szybką zmianę strumienia wody - z funkcji hydromasażu na deszczowy lub mieszany.

Wyrazista MESTENO

Głowica natryskowa MESTENO o średnicy 12cm stanie się mocnym akcentem w aranżacji każdej łazienki. Słuchawka daje możliwość skorzystania z 6 różnych rodzajów strumienia wody: hydromasażu, deszczowego, miękkiego oraz 2- óch mieszanych. Dodatkowo została wyposażona w funkcję mgiełki wodnej. Nieodłącznym elementem każdej słuchawki jest wąż prysznicowy. W zależności  od naszych potrzeb możemy dobrać jego dowolną długość - 120cm, 150cm lub 170cm. Niektóre z nich mają także możliwość rozciągania (do 40%), a ich wytrzymałość podwyższa podwójny splot. Końcówki węża o stożkowym kształcie z dodatkową funkcją anti - twist, zabezpieczają go przed skręcaniem.

 

Informacja prasowa: Deante
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe