piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Najnowsza kolekcja mebli dziecięcych Swing - uniwersalny przepis na wyjątkowe wnętrze Twoich pociech!

Najnowsza kolekcja mebli dziecięcych Swing - uniwersalny przepis na wyjątkowe wnętrze Twoich pociech!

MEBLE / Meble / 2021-04-29 14:48:58

Pinio, czyli miejsce, w którym łączą̨ się̨ rewolucyjne rozwiązania w meblarstwie dziecięcym z najlepszym designem i zrozumieniem dla potrzeb dzieci. To cechy, które towarzyszą również najnowszej kolekcji marki, Swing.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Swing to kolekcja inspirowana stylem retro, który obecnie podbija serca miłośników designu. Powrót do form sprzed lat i połączenie ich z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi nadał meblom zupełnie nowego wymiaru. Najnowsza kolekcja marki Pinio to meble zaprojektowane z myślą o najmłodszych, ale nie tylko. Meble rosną wraz z dzieckiem, dlatego z pewnością posłużą przez lata również nastolatkom, a nawet dorosłym.

W kolekcji Swing znajdziemy łóżeczka dziecięce, łóżko, szafy, pojemne komody, biurko, regał... Meble pomogą̨ wyposażyć pokój dziecka od A do Z i zapewnią wysoką funkcjonalność w estetycznej formie. Wszystko to zamknięte w nowoczesnej, niestosowanej wcześniej, dużej bryle, która pozwala na piękne i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni - co ciekawe, nie tylko tej dziecięcej.

Nowe, nieszablonowe podejście do tworzenia mebli dziecięcych pozwoliło stworzyć urokliwą kolekcję w stylu retro, która charakteryzuje się dużą ilością funkcjonalnych rozwiązań. Szeroki regał czy komoda wyposażona zarówno w drzwi, jak i pojemne szuflady to zaledwie początek historii Swing.

Skandynawskie korzenie w stylu retro

Białe meble Swing nawiązują do stylu skandynawskiego, jednak mają w sobie nieoczywiste rozwiązania. Jednym z nich jest zastosowanie drewnianych, pochylonych nóżek, czyli nawiązanie do stylu lat 60’. Ten motyw towarzyszy wszystkim meblom w kolekcji, a tym samym nadaje im wyjątkowego charakteru.

Najwyższą̨ jakość mebli zapewnia m.in. wykorzystanie nowoczesnej technologii bez spoinowego oklejania. Metoda oklejania mebli dzięki laserom umożliwia stworzenie bryły bez widocznych fug, a więc unikając nieestetycznych łączeń. Metoda zapewnia także wodoodporność łączenia.

Kolekcja Swing pozwoli zaprojektować pokój zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Meble z tej serii będą̨ również̇ dobrym pomysłem na pokój dla rodzeństwa ze względu na uniwersalną formę̨ i kolorystykę, a także sporą pojemność szaf i komód. Połączenie bieli z jasnym drewnem bukowym stanowi idealną bazę̨ do stworzenia wyjątkowej, ciepłej przestrzeni, w której każde dziecko będzie mogło poczuć się bezpiecznie.

Dlaczego Pinio?

Polska marka Pinio to część firmy Drewnostyl, która tworzy meble dla dzieci i nastolatków już prawie od 30 lat! Doświadczenie i zamiłowanie do najlepszego designu i naturalnych, najlepszych jakościowo mebli owocuje licznymi nagrodami i zaufaniem klientów. Firma Pinio otrzymała tytuł Eksportera roku, a wszystko dzięki zaangażowaniu i rozumieniu potrzeb rodziców i ich pociech. Marka wciąż idzie do przodu i sięga po nowe rozwiązania, aby dzieci mogły czuć się bezpiecznie i przytulnie w swojej przestrzeni. Szeroki asortyment umożliwia klientom firmy zaaranżowanie całego wnętrza i nadanie mu charakteru dzięki dodatkom i urokliwym tekstyliom.

Pinio to bezpieczeństwo i przestrzeń na rozwój wyobraźni i kreatywności najmłodszych.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe