piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Meble z odzysku na salonach

Meble z odzysku na salonach

MEBLE / Meble / 2015-01-26 12:42:00

 W ofercie Agata Meble pojawiła się kolekcja mebli ekologicznych - New England. Lite drewno sosnowe wykorzystane do ich produkcji to materiał w pełni odzyskany.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Oferta salonów Agata Meble została wzbogacona o nową kolekcję mebli skrzyniowych przeznaczonych do salonu oraz jadalni - New England. Meble zostały wykonane z litego drewna sosnowego, pochodzącego z odzysku, m.in. ze starych palet, skrzyń i drewnianych domów. To kolekcja, która zrodziła się z miłości do mebli i potrzeby stworzenia czegoś, co byłoby jednocześnie trwałe, piękne i ekologiczne.

Na powierzchni mebli można zauważyć niewielkie otwory i naturalne pęknięcia, które świadczą o autentyczności surowca. Dzięki temu nie możliwości zakupu dwóch identycznych zestawów - każda bryła jest wyjątkowa. Meble z kolekcji New England utrzymane są w stylu prowansalskim przywodzącym na myśl ciepłe i sielskie wnętrza. Jej charakter podkreślają elementy w kolorze starego metalu, takie jak: drewniane prowadnice, ozdobne wieńce oraz cokoły. Zestaw New England dzięki różnorodności elementów daje duże możliwości aranżacyjne. Składa się 14 brył - witryn, komód, szafek, stołów i krzeseł. Kolekcja dostępna jest we wszystkich salonach Agata Meble.

źródło: agatameble/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe