piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Meble Wójcik: Club i Holiday - nowości w ofercie

Meble Wójcik: Club i Holiday - nowości w ofercie

MEBLE / Meble / 2013-12-02 12:58:00

Marka Meble Wójcik wprowadza do swojej oferty kolejne dwie nowe kolekcje. Holiday to program przygotowany z myślą o pokoju młodzieżowym, natomiast Club to propozycja mebli do salonu i jadalni. Jak zawsze w przypadku tej marki nowe systemy łączą w sobie wysoką jakość materiałów, oryginalne wzornictwo, modną kolorystykę oraz funkcjonalność.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Produkcja mebli do pokoju młodzieżowego wymaga użycia wysokiej jakości materiałów. Dlatego też fronty w kolekcji Holiday marki Meble Wójcik zostały wykonane z płyty MDF odpornej na uszkodzenia, zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę. Zaletą tego programu jest także interesująca kolorystyka - połączenie kremowych i oliwkowych frontów oraz korpusów w dekorze Dąb Jasny Górski. Szeroki wybór brył pozwoli kompleksowo urządzić pokój młodzieżowy.


System Club to z kolei połączenie prostej formy z modną oprawą kolorystyczną. Ciemniejsze korpusy w kolorze Sosna Bodega zestawiono z geometrycznie ułożonymi frontami w jasnym odcieniu Stone Grey. Nowoczesny charakter temu programowi nadają ergonomiczne rozwiązania bezuchwytowe oraz możliwość zastosowania oświetlenia ledowego do wybranych brył. Wykorzystanie wysokiej jakościowo płyty laminowanej sprawia, że meble z tej kolekcji są wyjątkowo trwałe i solidne. [[[zdjecie,3211,duze]]]

źródło: meblewójcik/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe