piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Mebin: Szafka barek - modny i praktyczny element wyposażenia jadalni

Mebin: Szafka barek - modny i praktyczny element wyposażenia jadalni

JADALNIA / Meble / 2012-04-17 13:10:00

Praktycznym i efektownym uzupełnieniem garnituru mebli do jadalni jest szafka typu barek. Najnowszy produkt  firmy Mebin,  posiada dwa modele obrotowych barków - prosty i narożny.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Do ich produkcji użyto najlepszych materiałów: fronty mebli wykonane są z litego drewna dębowego, pozostałe elementy w okleinie dębowej. Na uwagę zasługuje oryginalna forma brył z charakterystycznym dla całej kolekcji motywem trójramiennych profili, a także interesujące połączenia materiałów. Za szklanymi witrynami obydwu szafek znajdują się specjalne wydzielone półki na wino i eleganckie zawieszki na kieliszki. Funkcja obrotowych półek pozwala na bardzo ciekawą zmianę dekoracji - podczas przyjęcia prezentujemy gościom eleganckie szkło i trunki, natomiast po jego zakończeniu zmieniamy charakter wystawy na bardziej neutralny, z ekspozycją książek, bibelotów, etc.

Na życzenie klienta półki dostępne są również w wersji podświetlanej. Zastosowanie czarnego szkła i tkaniny pokrywającej tył barków wraz z ciepłym, naturalnym kolorem drewna jest modnym połączeniem stylistycznym i jeszcze lepiej podkreśla urok zawartości szafek. Barki dostępne są w kolorystyce dębu naturalnego i orzecha.

źródło: mebin/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe