piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Mebin: Maganda - wyjątkowa kolekcja mebli do jadalni

Mebin: Maganda - wyjątkowa kolekcja mebli do jadalni

JADALNIA / Meble / 2015-05-15 14:51:00

Piękno naturalnych materiałów - drewna i okleiny dębowej, nowoczesna technologia, doskonałe wzornictwo i perfekcyjne wykonanie to cechy wyróżniające Magandę, wysmakowaną kolekcję mebli przeznaczoną do jadalni.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Jasna kolorystyka dębu naturalnego lub ciemna - orzecha antycznego, podkreślona czarnymi akcentami sprawiają, że meble doskonale prezentują swoje walory, a wnętrze nimi wypełnione jest przytulne i eleganckie. Punkty świetlne LED mocowane na tylnej krawędzi szklanych półek dyskretnie oświetlają zawartość witryn, witrynek i komód. Szuflady bezszelestnie i miękko wysuwają się dzięki mechanizmowi push to open i zamykają cicho na zatrzask. A jeśli odwiedzą Państwa niezapowiedziani goście funkcjonalny ławostół wyposażony w pneumatyczny podnośnik, za pomocą jednego ruchu ręki szybko przekształci się w praktyczny stół jadalniany.

W kolekcji znajduje się między innymi bogaty wybór witryn i witrynek z oświetleniem, komody, szafki, półki wiszące i panele TV - maxi i mini. Na szczególną uwagę zasługuje lekki i funkcjonalny regał stojący na książki i dekoracyjne salonowe drobiazgi, a także stoły o różnej wielkości, ława i rozsuwany ławostół z funkcją automatycznego podnoszenia blatu. Nie zabrakło również użytecznych gadżetów meblowych takich jak zegar i stacja pogody o idealnie pasującej do innych brył linii wzorniczej.

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe