piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Limitowana kolekcja spieków Laminam dla polskich miłośników designu
Laminam

Limitowana kolekcja spieków Laminam dla polskich miłośników designu

KUCHNIA / Inne / 2023-05-30 09:16:17

Aż 9 niepowtarzalnych wzorów, dostępnych tylko teraz i tylko w naszym kraju. Laminam inauguruje koncept Seasonal Designs, w którym co roku będzie proponował krótkie serie spieków dopasowanych do oczekiwań, potrzeb i gustów polskich odbiorców. Co w premierowej odsłonie proponuje koneserom wzornictwa z naszego kraju? 

Polecane sklepy

allegro

Laminam to marka włoska, gdzie swoje światowe kariery zaczynają najważniejsze trendy we wzornictwie. Jej projektanci kreują i rozwijają mody na poszczególne gamy kolorów, deseni i faktur. Stale poszukują innowacji – takich jak np. technologia produkcji In-Side, w których wzór widoczny jest nie tylko na powierzchni płyty, ale i w jej przekroju.

Jednocześnie włoscy designerzy uważnie przyglądają się różnorodnym gustom klientów w poszczególnych krajach, dodatkowo zmieniającym się z biegiem czasu. Z tych właśnie obserwacji zrodził się koncept Seasonal Designs. Na czym polega? Jest to limitowana kolekcja spieków kwarcowych Laminam, stworzona specjalnie dla klientów w Polsce i dostępna wyłącznie w naszym kraju. Co ważne, premierowe wzory płyt, wykonane w niskim nakładzie, będą oferowane tylko do końca 2023 roku. Jest to więc okazja, by wnętrza swojego mieszkania lub domu wzbogacić o coś wyjątkowego i unikatowego.

W inauguracyjnej kolekcji Seasonal Designs 2023 w Polsce pojawi się 9 wzorów spieku kwarcowego Laminam. Znalazły się tu dwa modele nawiązujące do białego, szaro żyłkowanego marmuru – Marmo Calacatta Lincoln Gold oraz Marmo Nevada Gold – a także wzór z ekspresyjnym rysunkiem żył szarych i złocisto rdzawych Marmo Calacatta Mediceo Soft Touch. Towarzyszy im nawiązujący do słynnego kwarcytu model Marmo Patagonia Bianco Extra, gdzie biel łączy się z miedzią oraz akcentami antracytu.

Odcienie czerni znalazły się burzliwym wzorze Marmo Raggio Notturno, pełnym mocy I Naturali Nero Marquina Extra w wykończeniu Lucidato (połysk)/ Bocciardato (groszkowany) oraz tchnącym spokojem Nerone Volcano. Wielu odbiorców bez wątpienia zachwycą akcenty złota w unikatowym modelu I Naturali Marmo Gold Beauty dostępny w wykończeniu matowym lub w połysku. Minimalistów skusi za to z pewnością wzór Oxidum Danzica, z rdzawą patyną na chłodnym, szaro-beżowym tle.

Warto podkreślić, że wzory te dostępne są w popularnej grubości 12,5 mm, idealnej zwłaszcza na blaty (dwa pojawiły się też w grubości 5,5 mm, doskonałej do pokrywania frontów meblowych, drzwi oraz ścian). To znakomita okazja, aby wzory, które łączą w sobie globalne trendy z wrażliwością estetyczną polskich odbiorców wprowadzić np. do kuchni. Tym bardziej, że znakomite wzornictwo spieków kwarcowych Laminam łączą z odpornością m.in. na zarysowania, skrajnie wysokie i niskie temperatury, plamy, przebarwienia i najróżniejsze inne kuchenne wyzwania. A przy tym ułatwiają zachowanie higienicznej czystości. 

 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe